Сьогодні у Тернополі молодь збирається у парку, щоб подивитися на зорепад метеоритного потоку Персеїди

Поділитися

1452f453193a7102289e25930563b26fУ ніч з 12 на 13 серпня громадська організація «Молодіжне об’єднання «Файне місто» спільно із громадськими організаціями «ФРІ» та «AIESEC» збирають тернопільську молодь у парку ім. Шевченка, щоб подивитися на зорепад метеоритного потоку Персеїди. Найбільшої активності зорепад досягне 13 серпня перед світанком, близько 4 години ранку. Захід розпочинається 12 серпня о 22.00 год.
Проте, активісти міста Тернополя внесуть різноманіття у звичний перегляд небесних об’єктів. Для того, щоб створити приємну та невимушену атмосферу, під час спостереження молодь буде співати свої улюблені пісні під гітару, зачитувати вірші відомих українських та зарубіжних поетів, можливо й авторські твори, слухати неймовірні історії та легенди про подорожі, зірки, космос і кохання.
Тернополяни зможуть не лише поглянути на астрономічне диво, а й знайти нових друзів, поділитися власними розповідями з іншими, долучитися до активістів міста. Єдине, що потрібно взяти із собою – каремати чи пледи, щоб зручно розташуватись на так званих «Єлісях».

На Рівненщині втопився військовослужбовець із Тернопільщини

У Тернополі на День міста проведуть міжнародні змагання з аквабайку