У будинку на вулиці Петриківській, 25а у Тернополі дощі заливають усі квартири

Поділитися

У  будинку на вул. Петриківській,  25а  у Тернополі від вологи руйнують стіни: у домі протікають труби і покрівля, адже будівлю не ремонтували понад 30 років.

Про це журналістам «Народного контролю» повідомили місцеві мешканці.

«Щойно починається злива, по стіні на сходовій клітці тече вода. Іноді від п’ятого поверху до першого. Від вологи стіна вкривається пліснявою, осипається штукатурка», – розповіла місцева мешканка Олена. За словами жінки, вона не раз зверталася у ЖЕК, але комунальники переконують, що у будинку немає проблем із водостоком.

Боротися за кращі умови проживання для тернополян  взявся активіст «Народного контролю» Анатолій Подковський, який звернувся по пояснення до комунальників.

«Роботи в середині приміщення організовуються у період дощів або в зимовий період. Також там треба провести антигрибкову обробку і шпаклювання, санітарну побілку. До середини жовтня постараємось це зробити.  Також наступного року, коли внесемо цю адресу до списку об’єктів, де треба провести капітальний ремонт, облаштуємо відмостку і заасфальтуємо прибудинкову територію», –  запевнив заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту  житлового фонду В’ячеслав Мокляк.

З початку навчального року дошкільні заклади та школи звільнено від плати за землю та податку на нерухоме майно

За продаж цигарок неповнолітнім анульовано 6 ліцензій на Тернопільщині