111

1413461693_03Відрізок дороги від ресторану «Пекін» до зупинки на вулиці Дружби, ремонтують в Тернополі. Поки що рух транспорту там не обмежили. Проте, коли на цій ділянці дороги будуть стелити асфальт, то її на кілька годин перекриють повністю. Зробити це планують наступного тижня. Про час і дату комунальники повідомлять додатково.

– Ділянка нескладна, часткове перекриття забезпечує проїзд як громадського транспорту, так і приватного транспорту. Штанга контактної мережі влізається в межах робіт . Тому тролейбуси будуть ходити по звичному маршруту. Єдина буде складність під час асфальтування нижнього і верхнього шарів. Оскільки ділянка легка для асфальтування, відтак вулиця буде перекрита вдень на чотири-п’ять годин і не більше, – зазначив у ефірі каналу ТВ-4 начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Незручностей для тернополян не буде, кажуть комунальники. Про точну дату і час перекриття оголосять на сайті Тернопільської міськради. Загалом ремонт вулиці Дружби планують завершити до кінця наступного тижня. Далі розпочнуть ремонтувати Тролейбусну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.