Увага! Інформація, розповсюджена т.з. «громадськими активістами» знову виявилась неправдою

Поділитися

trasaМинулими вихідними нарешті відбулося довгоочікуване відкриття оновленої картингової траси в парку «Топільче». Нині це єдина та найбільша в Західній Україні діюча траса.
Реконструкцію зробили за кошти інвестора. З міського бюджету не пішло ні копійки. Тут замінили асфальтобетонне покриття, облаштували водовідведення, збільшили протяжність траси — тепер вона становить майже 800 метрів. В Україні це третя за величиною картингова траса. Міська влада каже, що планує встановити тут оглядові трибуни і провести благоустрій прилеглої території. Уже облаштували майданчик для змагань з авіамоделювання. Незабаром оновлена картингова траса пройде сертифікацію, що дасть можливість проводити на ній всеукраїнські та міжнародні змагання.
А ще зовсім недавно, рік-два тому «громадські активісти» голосили про те, що трасу продали, розікрали, хочуть забудувати і хто зна що зробити. Варто тільки згадати, скільки галасу здійняли довкола появи землемірів на території об’єкта. З’явилася версія, що об’єкт хочуть забудувати спорудами. Фантазія розгулялася, коли на межі встановили паркан. Знову заговорили про продаж і забудову.
Однак минуло трохи часу, стартували ремонтні роботи, і нині опоненти міської влади та поширювачі пліток не мають що сказати. Трасу оновили, будуть проводити благоустрій навколо. І попри «прогнози» та «передбачення» на цій землі не виріс жоден інший об’єкт.
Працівники Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, які зацікавлені в діяльності траси, кажуть – починаючи від 1986 року на об’єкті ніхто нічого не робив. А силами працівників центру вдалося виконувати тільки дрібні роботи.
Тепер же ситуація кардинально змінилася. І ті, хто раніше фантазував на тему тотальної забудови міста, не мають що заперечити. Таких прикладів, коли на пустому місці роздували сенсацію, в Тернополі – безліч. Окрім картингової траси, раніше під приціл критики і фантазувань та під словесну «забудову» потрапив, до прикладу, уже діючий сільськогосподарський ринок.
Ситуація з картинговою трасою свідчить – умільців сіяти паніку і поширювати неправдиву інформацію більше, ніж охочих реально допомогти хоча б у пошуку грошей чи інвестора. А на словах «забудувати» можна все на світі.

Поблизу села Воля Теребовлянського району перекинулась іномарка

Тернопільска міська рада звітує