В Тернополі до Дня міста відкриють ще два універсальних спортивних майданчики

Поділитися

ternop_sНа бульварі Данила Галицького та на вулиці Пилипа Орлика в Тернополі відкриють де два універсальних спортивних майданчки. Там облаштують нове гумове покриття та оновлять спортивний інвентар.

Відтак, там можна грати у міні-футбол, бадмінтон, баскетбол, волейбол, великий теніс. Окрім того на майданчику, що на бульварі Данила Галицького, взимку можна буде грати хокей.

  • – Зараз у місті триває реконструкція двох універсальних спортивних майданчиків. Один із яких, на вул. П.Орлика, а інший, на бульварі Д.Галицького, 28. Особливість останнього у тому, що розрахований він для занять не лише футболом й баскетболом, а взимку там буде робитися льодове покриття для занять хокеєм, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Також 29 серпня у Тернополі відкриють новий екстрим-парк, він буде одним із найбільших в усій Західній Україні і там знайдуть для себе місце і скейтери, і ролери, і усі тернополяни, які будуть мати бажання займатися екстремальними видами спорту та матимуть необхідне захисне спорядження.

До слова, у Тернополі уже діють три універсальні спортивні майданчики на вул. 15 Квітня, вул. Вербицького та вул. Старий ринок, а також облаштовані вуличні тренажери на острівку «Чайка».

Чи відповість Бицюра за неякісні ремонти доріг?

У Тернополі додатково встановлять ще дев’ять дитячих майданчиків