Від Самопомочі у Тернополі бажаючих стати депутатами у міській раді ціла черга

Поділитися

“В Україні створена фантастична школа жуликів і шахраїв, які дуже вміло перефарбовуються від виборів до виборів. Ми поставили бар’єр на шляху тих людей, які вже були в інших партіях і забруднилися в різних корупційних проектах. Але багато політиків регіонального рівня вже сьогодні, бачучи зростання рейтингів «Самопоміч», намагаються направити до нас начебто нових людей, але які разом з тим, пов’язані з ними схемами і бізнес інтересами”, – констатує на офіційному партійному сайті нардеп із Самопомочі Єгор Соболєв.

Найбільш ласим куском у майбутніх жовтневих виборах буде Тернопільська міська рада. Тому не дивно, що посісти крісла у цьому самоврядному органі вже вистроїлась черга із бажаючих. До жодної іншої ради – обласної, районних чи міських райцентрів поки жодного кандидата.

Щоб привести в органи місцевого самоврядування дійсно гідних людей, а не перефарбованих жуликів, однопартійці Садового виставили на партійному сайті списки бажаючих стати депутатами рад різних рівнів у кожній області.

Нам цікава дізнатися вашу думку про кандидатів, які прагнуть ділити “по-справедливості” майно громади Тернополя.

samopomish

 

В інтернеті показали приголомшливі фото двометрової людини-ящура

У Збаражі відбудеться районний турнір присвячений пам’яті Героїв України – Устима Голоднюка та Назара Войтовича