Як “литвинівка” Оксана Яциковська-Бонк стала “радикалкою”

Поділитися
На фото - Оксана Яциковська, її подруга - колишній начальник квартирного Марія Турчин та чоловік Турчин Тарас Несторович - голова обласної організації
На фото – Оксана Яциковська, її подруга – колишній начальник квартирного Марія Турчин та чоловік Турчин Тарас Несторович – голова обласної організації “Козацької української партії”

 Не за горами місцеві вибори. Вибори, які обіцяють бути зовсім іншими, адже відбуватимуться вони після Майдану та теперішніх трагічних подій на сході України. На них виборці розраховують, як ніколи. Адже надіються, що із залишками Партії Регіонів та її сателітами на Тернопільщині раз і назавжди буде покінчено. Ще свіжі в пам’яті кожного насмішки та знущання представників Януковича над пересічними громадянами, глузування над тими, хто відкрито не боявся заявляти, що тодішній голова ОДА Хоптян, це велике зло для краю. І ось з виборами з’явилася надія, що прийдуть нові люди, які змінять ситуацію на краще в області, а в місті буде покінчено з деструктивними елементами, які своїми «діями» працюють (і це в Тернополі!) на режим Путіна. Але схоже не все так оптимістично, як б хотілося . З сьогоднішнього дня, ми розпочинаємо знайомити читачів з представниками колишнього режиму, замаскованими псевдо-патріотами та іншими регіоналівськими елементами, які під різними політичними прапорами, знову намагатимуться ввести в оману виборців. Першим героєм, вірніше «героїнею» буде така собі Сара Бонк, яку тернополянам більше відома за чоловіковим прізвищем Яциковська. 11822822_1451532285173962_2124101004161755477_nНародилася відома діячка в “майже українській” сім’ї на Збаражчині. Всім відомо про «щедрість» представників цієї нації, але родина Бонк відрізнялася особливо… Щоправда це дало їм змогу заробити чималі статки на простих українцях, що відкривало для неї шлях до великої політики і ще більших грошей. Ставши депутатом Тернопільської міської ради у 2002 році, вона одразу пірнула мов щука до карасиків – у комісію по виділенню безкоштовних квартир для населення. Вибудувавши схему з тодішньою начальницею квартирного відділу міської ради Марією Турчин, парочка з величезним апетитом “ділила” все, що можна було лишень поділити.

11813520_1451532835173907_4017229031965306582_nДо слова, чоловік Марії Турчин – Тарас Несторович – голова обласної організації “Козацької української партії”, яка кожні вибори надавав своїх спостерігачів для Партії Регіонів. Цікаве продовження теми по схемам у квартирному відділі міської ради, знайшло у легенді про т.з. замах на Яциковську. Аби відвернути увагу від правоохоронних органів, вона придумала легенду, що нібито її автомобіль розстріляли. Тоді вона написала слізну заяву у міський відділ міліції. У заяві Яциковська також зазначила, що не виключає, що інцидент трапився через професійну діяльність — йдеться і про журналістику, і про депутатство. Самі ж журналістські здобутки відомі всім. Спочатку вона за безцінь продала, колись відоме радіо «Тернопіль» полякам, а потім вгробила газету «Місто». Так ось проведена правоохоронцями перевірка показала, що ніякого замаху не було, ніхто по машині не стріляв, а лишень в автомобілі луснуло колесо. Вже тоді, “справжня українка”, хотіла з себе показати жертву. Але не судилося. І вона знову вирішила отримати прихисток у влади. На цей раз у поплічника партії Регіонів Володимира Литвина. Кажуть, що за аудієнцію з колишнім спікером парламенту вона заплатила чималу суму і згодом  вступила у його блок. Після цього Яциковська полегшено зітхнула. Правоохоронці нарешті їй дали спокій. Але з часом розклади на політичній мапі України почали змінюватися, позиції Литвина похитнулися, і наша героїня «наводить» сімейну дружбу з депутатом від Партії Регіонів (сьогодні він також депутат, але вже від «Опозиційного блоку») Ларіним. Коли “регіонали” були при владі, їй добре дружилося з ним, а от зараз настав час знову щось змінювати. Сьогодні Яциковська вже у “радикалів” Ляшка і з великою ймовірністю може очолити міську партійну організацію. Друзі Яциковської переповідають, що вона тішиться  своїми домовленостями з Ляшком. Чи знає про це сам головний “радикал” країни які люди на Тернопільщині, паразитують на його імені, наразі невідомо. Ляшко неодноразово заявляв, що у його партії ніколи не буде, ані регіоналів, ані їх блазнів. А тут визріває така халепа.

Роман Соколівський

 

 

Головних ризиків земельної реформи у нас три

Навколо Козівського цукрового заводу протистояння продовжується