111

SylaLC5У місті Чорткові Тернопільської області ще з серпня на вулицях з’явилась велика кількість білбордів та сітілайтів з  рекламою нової партії «Сила людей» із зазначенням прізвища потенційного кандидата в мери.

У своїх повідомленнях ми вже висвітлювали високу політичну активність нових, місцевих партійних організацій таких  партій як «Добрий самарянин» та «Українська Галицька партія».  На районному рівні досить не часто можна зустріти активні молоді  осередки партій національного рівня, проте однією із таких є  Чортківська районна організація політичної партії «Сила людей». Офіційна адреса с. Біла, вул. Поліщука 27, керівник партії – Шматько Володимир Петрович, який на даний момент є сільським головою с. Біла Чортківського району Тернопільської області. Згідно записів на офіційних сторінках цієї місцевої організації партії у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook», «Сила людей» активно популяризує себе серед населення: поширює політичну рекламу, проводить тренінги, різноманітні зустрічі і навіть соціальне опитування. 

SylaLC4За повідомленням довготермінового спостерігача ОПОРИ, 22 вересня відбулась конференція Чортківської міської організації політичної партії «Сила людей», на якій було висунуто кандидатів у депутати міської ради, а також кандидата на посаду міського голови – Шматька В.П. Щоб дізнатися, чи зареєстровані кандидати Чортківського осередку політичної партії «Сила людей» для участі у місцевих виборах, а Шматько В.П. як кандидат на посаду міського голови, ОПОРА зв’язалась з Грузінською Іриною Іванівною, членом Чортківської міської виборчої комісії, яка повідомили, що станом на 26 вересня документи для реєстрації, від згаданих суб’єктів,  ще не надходили. Голова Чортківської районної виборчої комісії Зайло Андрій Ярославович, у телефонній розмові 26 вересня, також зазначив, що районний осередок політичної партії «Сила людей» ще не подавав документів для реєстрації.

Громадянська мережа ОПОРА ще раз нагадує потенційним кандидатам, що самопіар під виглядом політичної реклами та інших методів популяризації серед населення, порушує принцип рівних можливостей у виборчому процесі. Згідно із Законом України «Про місцеві вибори»  ч1. ст.54 «право вести передвиборчу агітацію мають місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, а також кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, зареєстровані відповідною територіальною виборчою комісією для участі у місцевих виборах».

Фото, використані у матеріалі – з офіційної сторінки  Чортківської районної організації Політичної партії «Сила людей» у соціальній мережі Вконтакте.

 

З повагою та надією на подальшу співпрацю,

координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА

в Тернопільській області

Ігор Процик

4 comments

  1. KIEV

    “Ведьма из черткова” – такие заголовки были несколько лет назад про известную аферистку, кторая еще в том самом черткове кидала людей на деньги через турфирму, а потом при штурме ее квартиры сбежала в Киев. Теперь она живет по адресу Бориславская где то 55-57, где захватила землю угрожая себя сжечь перед разными госструктурами в киеве, выстроила дом и пересралась не только со всеми жителями многоэтажки, милицей прокуратурой и прочими инстанциями где фамилию этой шалавы знает даже дворник. спасибо за вашу понаехавшую шваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.