111

nadalЗ кожним днем наближається кінець скандальної каденції Тернопільської міської ради на чолі з Сергієм Надалом. Ні фейкові газети “Тернопільської правди”, ні штучно створені сайти-одноденки, ні спецвипуски “Нової тернопільської газети” у кожну скриньку не всиляють віри у перемогу навіть Сергію Надалу, а не те, щоб критичному виборцю. А раз не має твердого переконання мер, то й мордується його команда, яка розуміє, що відповідати за всі гріхи може будь-хто з свободівців. Тягнибаксівці привчили Надала задовільняти його забаганки, ось мер і казиться щотижня.

Спочатку Надал замордував усі газети,  місцеві телеканали своїми звітами та роботами. Підлеглі втішили його 10% рейтингу. А мер прочитав в очах підлеглих освітян, батьків на першому дзвонику, що всі чекають поки ” помре король”. Тоді у кожній маршрутці включили рекламні сюжети про мера. Зранку і ввечері, коли їдуть на роботу і з роботи, все місто кривиться від противного писка і брехливої мови.

На такий індикатор файного міста як ринок Надалу взагалі ліпше не показуватись, бо підприємці готові просто його роздерти як жабу.

Зненавиділи Надала й журнілисти. Нещодавно на  авторитетних тернопільських сайтів зникли усі критичні статті про Сергія Надала. То не скурвились журналісти, а просто хакери зламали сайти (про зраду системних адмінів вірити ніхто не хоче) і витерли за всі роки критичні статті про Надала. Постраждав був і сайт “Про все”, але професіонали-програмісти відновили статті за дві доби. Знаємо, що чимало колег працюють в цьому напрямку і навіть спеціально у ручному режимі відновлюють найрезонансніші матеріали.

Минулого тижня хакери взялися за соціальні групи.  Зокрема, зламали дві групи у соцмережі Фейсбук “Тернопільські новини” і “Тернопільська політика” . Нині у дітищі Цукерберга діє аж три однойменних групи “Тернопільські новини”!

Як мовиться, далі буде ще цікавіше?

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.