На посаді директора ліцею – без освіти і без диплома

Поділитися

Page1Директор державного навчального закладу «Кременецький професійний ліцей» Марія Степанівна Яськевич працює з підробленими документами. До того ж на посаду її призначили у 2011 році, а через півроку вона попалася на хабарі за сприяння у наданні в оренду підвальних приміщень навчального закладу. За це вона вимагала дві тисячі гривень. Однак М. Яськевич покарання не понесла, навіть штрафу не сплатила і залишилася на посаді. А справу розглядала славнозвісна суддя Кременецького районного суду Л. Варневич.
– М.С. Яськевич нібито у 1992 році закінчила Львівський державний університет за спеціальністю «вчитель історії», – розповідають активісти ГО «Народна рада Кременеччини», – а бланк, на якому це виписано датується 1995 роком. Якби ж це була копія, то на документі писало б «дублікат». Ми зайнялися активно цією справою. Надіслали запит у Львівський університет, звідти нам прийшла відповідь, що М.С. Яськевич там не навчалася, тому й не зрозуміло, як її могли призначити на таку високу посаду. Тут є два варіанти, або керівництву було про це відомо і Яськевич «подбала» про майбутню роботу, або це все свідчить про халатність і безвідповідальність при перевірці документів. Ми торік звернулися з цим питанням і в міліцію, і в прокуратуру, СБУ, але ніхто нічого не робить. Нам сказали, що справа на стадії завершення, але досі ми отримуємо лише відмовки і формальні відписки. У міліції кажуть, що прокуратура не дає дозволу на слідчі дії, а в прокуратурі все спихають на міліцію. І вже більше року справа «їздить» із Тернополя до Кременця і навпаки. Як таке може бути?! Відповідь з університету є, розбіжності з роком навчанням і виданим дипломом є, то про що може бути мова?! А Яськевич і досі не викликали на допит, бо, мовляв, телефонують до неї, а вона або не відповідає, або не приходить. askВона ж директор ліцею, щодня є на робочому місці, то що заважає правоохоронцям завітати до неї в кабінет?! Але, очевидно, нікому зайвий галас не потрібний…P.S. Ця копія диплому була продемонстрована прокурору Тернопільської обл. МАРТИНЮКУ ОЛЕКСАНДРУ ГРИГОРОВИЧУ під час влаштованого ним особистого прийому громадян в м. Кременець. На копії чітко видно, що диплом виданий в 1992 році, а бланк диплому надрукований в 1995 році. Мартинюк розпочинав свою діяльність на цій посаді з статті в газеті, де бідкався. що його “погано зустріли, а він чесний та порядний”. Напевно ця “чесність та порядність” якраз і заважають довести цю та інші справи до логічного завершення.

Народна рада

P.S. Добрий ранок. Опублікуйте , будь ласка. Дочка цієї Яськевич працює в нашій Кременецькій прокуратурі. Один з зятів – місцевий “бандюк” Ця спава про диплом була на особистому контролі Богомола, тепер Мартинюка. Лише тепер менти почали розслідування – пробують ідіти нас допитувати на тему” де ми взяли копію її диплому”. Ідіотизм повний.

 

У Тернополі спіймали кишенькового злодія на “гарячому” (фото)

У річці Гнізна виявлено тіло дев’ятнадцятирічного юнака