vladaЗа чотири дні лише троє осіб переглянули телесюжет про візит голови Тернопільської облради Василя Хомінця на Схід України. Це можна відкрито побачити на каналі ТТБ у ютубі.

Про цей візит було багато «рекламного шуму» чи не у всіх газетах. Але, якщо доля матеріалу у паперовій версії залишається загадкою: читали його, чи проігнорували, чи просто під курчаток постелили, то у цивілізованому світі статистика відкрита і демонструє «ху іс ху» і наскільки дивляться і читають політичного персонажа.

У рекламному сюжеті для голови обларади йдеться:»Василь Хомінець приїхав до Луганської області із гуманітарним вантажем для школярів та наших вояків. Збір цієї допомоги ініціювала Тернопільська обласна рада в рамках акції «Тернопільщина – дітям Донбасу». Було зібрано 20 тонн продуктів та усього необхідного для шкільного ранця, і для військовослужбовців на загальну суму майже 300 тисяч гривень. До акції «Тернопільщина – дітям Донбасу» долучилися тернопільські школи, підприємці, аграрії, представники влади та небайдужі тернополяни».

Добавить комментарий