Щоб привернути увагу до поганої дороги, тернополяни організували свято на вулиці

Поділитися

Мешканці вулиці Надзбручанської, 2 у Тернополі вирішили в оригінальний спосіб привернути увагу до поганого стану місцевої дороги. Замість сваритися і мітингувати, вони організували свято – із солодкою ватою, батутом, малюванням.

Для інформаційної підтримки звернулися  у «Народний контроль».

Художниця Тетяна, яка виступила одним із організаторів свята, намалювала серію картин на тему транспорту, щоб закликати владу провести якісний, європейський ремонт дороги.

nkontrol_ternopil_03.09.15

Асфальту на вулиці ніколи не було – лише шар піску та каміння.

«Коли проїжджає машина, знімається пилюка, нема чим дихати. Ми запросили  «Народний контроль»,  щоб допомогли достукатися до влади», –  розповів співорганізатор заходу Андрій.

З тим, що дорогу необхідно ремонтувати, погодився і активіст «Народного контролю» Анатолій Подковський, який звернувся по коментарі до директора ПП «Карпати-2010» Антона Мишки. Той розповів, що лише  своїми силами комунальники не впораються – не вистачить коштів. За його словами, проситиме будівельну фірму «Агробуд-Є», яка зводила неподалік багатоповерхівку, допомогти із грошима. Тим паче, що саме забудовник перед початком робіт обіцяв зробити й дорогу.

«Відремонтуємо дорогу, щойно буде фінансова можливість. Зробимо це до початку  опалювального сезону», – пообіцяв журналістам «Народного контролю» директор ТОВ «Агробуд-Є» Юрій Присяжнюк.

8 і 15 вересня в Бережанах донорські дні

Бібліотекарі створили етнографічну карту Тернопільщини