Тернопіль побачить Олега Мосійчука у драмі Вікторії Трофіменко “Брати. Остання сповідь”

Поділитися
19 вересня о 19:00 у тернопільському кінотеатрі Сінема Сіті відбудеться  допрем’єрний показ карпатської драми Вікторії Трофіменко “Брати. Остання сповідь”.

Після показу гостей чекає зустріч з виконавцями головних ролей фільму: народним артистом України, головним режисером Тернопільського драматичного театру Олегом Мосійчуком та молодою українською акторкою Веронікою Шостак. Для акторки ця робота у “Братах” стала кінодебютом.“Брати” — це історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі. Сценарій фільму написаний за романом “Джмелиний мед” шведського автора Торґні Ліндґрена — члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Вікторія Трофіменко адаптувала його для екранізації, перемістивши місце дії в Українські Карпати.“Брати” стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу “А” — в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому він отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка. Продюсерами стрічки є Ігор Савиченко та Максим Асадчий, які раніше працювали над фільмом “Поводир”.

З 24 вересня фільм можна переглянути в тернопільському кінотеатрі Сінема СІті.

f_brothers._the_final_confession2 BRATY-9 BRATY-4 BRATY 1 1351791154_bratia.poslednia-ispoved3 12759320 1675303 57295 57292 39 1 _mg_2052

13 вересня тернопільські пластуни відкриють новий пластовий рік

Екс-дружина Притули похвалилася змінами у фігурі (фото)