Тернопільські діточки допомагають плести маскувальні сітки на бронетехніку

Поділитися

sitka ternopil arxiv_04Ми вже повідомляли у попередніх матеріалах про те що колектив державного архіву Тернопільської області у якому я працюю неодноразово виготовляв маскувальні сітки на бронетехніку. Які волонтерська група «Схід та Захід єдині» доставляла на саму предову, їх можна зустріти в Пісках, Опитному, Щасті та на інших позиціях. Наші дівчата архівісти стали вже майстрами у такому ділі як плетення сіток, яке вони роблять у вільний від роботи час (обідня перерва та після роботи). А сьогодні 3 вевресня 2015 року діточки з тернопільської експериментальної «Школи мистецтв» імені Ігоря Герети з 6-А класу прийшли нам допомогти, разом зі своїм керівником Наталією Косминою. Справа робилась весело і дітям було цікаво.

Твердо переконаний що перемога буде за нами. Слава Україні !

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації “Схід та Захід єдині” із співпраці з засобами масової інформації (фото автора)

sitka ternopil arxiv_13 sitka ternopil arxiv_12 sitka ternopil arxiv_11 sitka ternopil arxiv_10 sitka ternopil arxiv_09 sitka ternopil arxiv_08 sitka ternopil arxiv_07 sitka ternopil arxiv_06 sitka ternopil arxiv_05 sitka ternopil arxiv_03 sitka ternopil arxiv_02 sitka ternopil arxiv_01

Молода пара публічно зайнялася любощами у торгово-розважальному центрі (відео)

У Тернополі спіймали кишенькового злодія на “гарячому” (фото)