У Борщові активісти впіймали керівника району, яка пила алкоголь у робочий час

Поділитися

3IH_Tc7k-fkПро не нормальну ситуацію у Борщівському районі з призначенням керівництва місцевої райдержадміністрації, інтернет-газета “Про все” повідомляла 11 червня ц.р.

Негативний резонанс викликало призначення Порошенком головою Борщівської районної державної адміністрації Людмилу Юзьків, яка до того була членом Партії Регіонів.

dsc_3684Не минуло й кварталу, як нова начальниця розпочала пянствувати у робочому кабінеті. Активісти зафіксували таку ганебну ситуацію 5 вересня, в п’ятницю, о 15 годині 30 хвилин. Чи відреагує голова облдержадміністрації Степан Барна, який подавав регіоналку на затвердження Порошенку – людям байдуже. Вони хочуть донести правду до громади краю, щоб прості люди розуміли хто нами поки керує.

“Історія про те, як дівчата стрес знімали і п’ятницю посеред робочого дня (в 15.30 п’ятниці) святкували!!!

ЖІНКА, ЯКА НАВЕЛА ПОРЯДОК В РАЙОНІ
Частина 1. Висока влада.
Сьогодні на адресу ГО “Борщівська криївка Воля” прийшла відповідь на запит, що стосувався змін до програми допомоги учасникам АТО, пораненим та сім’ям загиблих, які були затверджені на останній сесії Борщівської районної ради. Мало сказати, що ці зміни нас здивували, нас шокувало формулювання та нові процедури призначення допомоги. Відтепер, представники сімей бійців повинні додавати додатково цілий ряд свіжих папірців. А самі суми зазнали суттєвих коригувань. Тепер допомога мобілізованим замість 1000 грн. буде виплачуватись від 250 до 1000 грн. в залежності від матеріального стану та умов проживання. fTiHu5BFkKEПораненим не 5000 грн., а від 1500 до 5000 грн., в залежності від важкості поранення, ну і на сім”ю загиблого залишилось без змін 10000 грн. Виконавець програми, а ми так розуміємо, взяв на себе роль арбітра і експерта у царині медицини і буде на власний розсуд вирішувати хто на які гроші поранений і видавати з барського плеча суми призначені для допомоги. Ми вбачаємо в цьому добре підготовлений грунт для майбутніх корупційних схем в управлінні соціального захисту населення.
Тому, взявши ці документи, ми пішли отримати роз”яснення у голови РДА. Завітавши до кабінету очільниці району нам відкрилась “чудернацька” картина: посеред робочого дня, у кімнаті, яка схована від людських очей дві коліжанки-очільниці Люда і Люба, які у районі “навели порядок” допитували дві пляшки алкоголю. Вже майже допитали, а тут ми з фотофіксацією і т.п. Під викрики панею Морозко: “Ти хто така?”, сама швиденько вибігла від своєї шефині з кабінету, мабуть придумувати собі якусь байку-алібі. Висока ж влада в лиці, якщо таке проглядалось на перекошеній і запухшій гримасі посадовиці, почала щось мугикати собі під ніс у своє виправдання та намагалась перешкодити зафіксувати все у художньому стилі, тому приносимо вибачення за не дуже приглядні світлини. Зрештою, дивитись то і не було на що, точніше на кого”.

Христина Яворська

WxKrGSqXRbQ fVZNSpxQkSQ -CMwhx2bIgo 7fHi8Q2LaLk

 

У Скалі-Подільській відбулось освячення приладів нічного бачення, куплених для наших вояків

Життя коханок українських багатіїв у часи кризи та війни (фото)