111

3IH_Tc7k-fkПро не нормальну ситуацію у Борщівському районі з призначенням керівництва місцевої райдержадміністрації, інтернет-газета “Про все” повідомляла 11 червня ц.р.

Негативний резонанс викликало призначення Порошенком головою Борщівської районної державної адміністрації Людмилу Юзьків, яка до того була членом Партії Регіонів.

dsc_3684Не минуло й кварталу, як нова начальниця розпочала пянствувати у робочому кабінеті. Активісти зафіксували таку ганебну ситуацію 5 вересня, в п’ятницю, о 15 годині 30 хвилин. Чи відреагує голова облдержадміністрації Степан Барна, який подавав регіоналку на затвердження Порошенку – людям байдуже. Вони хочуть донести правду до громади краю, щоб прості люди розуміли хто нами поки керує.

“Історія про те, як дівчата стрес знімали і п’ятницю посеред робочого дня (в 15.30 п’ятниці) святкували!!!

ЖІНКА, ЯКА НАВЕЛА ПОРЯДОК В РАЙОНІ
Частина 1. Висока влада.
Сьогодні на адресу ГО “Борщівська криївка Воля” прийшла відповідь на запит, що стосувався змін до програми допомоги учасникам АТО, пораненим та сім’ям загиблих, які були затверджені на останній сесії Борщівської районної ради. Мало сказати, що ці зміни нас здивували, нас шокувало формулювання та нові процедури призначення допомоги. Відтепер, представники сімей бійців повинні додавати додатково цілий ряд свіжих папірців. А самі суми зазнали суттєвих коригувань. Тепер допомога мобілізованим замість 1000 грн. буде виплачуватись від 250 до 1000 грн. в залежності від матеріального стану та умов проживання. fTiHu5BFkKEПораненим не 5000 грн., а від 1500 до 5000 грн., в залежності від важкості поранення, ну і на сім”ю загиблого залишилось без змін 10000 грн. Виконавець програми, а ми так розуміємо, взяв на себе роль арбітра і експерта у царині медицини і буде на власний розсуд вирішувати хто на які гроші поранений і видавати з барського плеча суми призначені для допомоги. Ми вбачаємо в цьому добре підготовлений грунт для майбутніх корупційних схем в управлінні соціального захисту населення.
Тому, взявши ці документи, ми пішли отримати роз”яснення у голови РДА. Завітавши до кабінету очільниці району нам відкрилась “чудернацька” картина: посеред робочого дня, у кімнаті, яка схована від людських очей дві коліжанки-очільниці Люда і Люба, які у районі “навели порядок” допитували дві пляшки алкоголю. Вже майже допитали, а тут ми з фотофіксацією і т.п. Під викрики панею Морозко: “Ти хто така?”, сама швиденько вибігла від своєї шефині з кабінету, мабуть придумувати собі якусь байку-алібі. Висока ж влада в лиці, якщо таке проглядалось на перекошеній і запухшій гримасі посадовиці, почала щось мугикати собі під ніс у своє виправдання та намагалась перешкодити зафіксувати все у художньому стилі, тому приносимо вибачення за не дуже приглядні світлини. Зрештою, дивитись то і не було на що, точніше на кого”.

Христина Яворська

WxKrGSqXRbQ fVZNSpxQkSQ -CMwhx2bIgo 7fHi8Q2LaLk

 7 comments

 1. місцевий депутат

  До Христини. Я сам не в захваті від керівництва пані Людмили, але уся стаття суцільна брехня. По-перше Юзьків у партії регіонів не була, вона депутат від партії Яценюка. По-друге, ті що увірвались у кабінет голови РДА у районі ніколи не вважались порядними, їх скоріш за все зневажали. По-третє якими добрими справами можуть похвалитися попередні керівники району? Та ніякими, бо їх просто немає. Спочатку будучи при владі тероризували людей, а тепер будучи в опозиції далі те ж саме роблять. Бо це їхня основна суть. Показали себе 31 серпня у Києві і таке ж роблять і у Борщеві. Одне слово – екстремісти. А тобі Христинко хочу сказати, що ти далеко підеш, видно що вдалася у свою маму.

 2. місцевий депутат

  А ще Христинко публічно повідом людям скільки дійсно відсотків ви залишаєте собі від зібраних у людей коштів для наших бійців. Свій бізнес як я чую ви закрили, то за що ж ви дійсно живете уже цілий рік. Ось що цікавить людей, а не ваші брудні інтриги.

 3. Андрій

  Напій, який видно у стаканах щось дуже нагадує Кока-Колу. Чому не видно пляшки, яку розпивали? Усе дуже нагадує сфабрикований фарс. Як можна писати те, чого не було? Я би на місці голови РДА подав би на Яворських до суду за наклеп. Бісяться Яворські, що їх не допустили до збирання коштів на “Вишиванках” от і кидають в інтернет усілякі нісенітниці. Хто знає Яворських, то кожен може підтвердити, що це люди не порядні і здатні на все, щоб досягнути своєї мети. І це вже зрозуміло багато членів Борщівської самооборони, які відкололися від них. Дивує те, що із ними взагалі ще хтось спілкується.

 4. Джек Патрошитель

  Оглянув фото… Повний жах. Де спиртне? – не бачу. Що в стаканах – не знаю, можливо пепсі, тому-що я її люблю також пити, після чого аналогічно ставлю на підлогу. Пляшка пепсі коштує 20 грн. і деякі люди не можуть її позволити собу придбати та щоб суспільсьво не злити, тому і ховаю у такий спосіб напиток.
  Щодо попарацій, то це звичайний і черговий їх провал, низький рівень професіаналізму. Дивно та плачівно що їм було довірено владу у Борщівському районі в 2014-2015 роках. Куди дивилися предстаники адміністрації та область, при їх призначеннях (маю на увазі Бортошка та Галяса) не знаю. А Яворській не дивуюся, оскільки лікар не може гніватися на хворих. Краще свої навики проявили в АТО, ато тут “хирньою страдають”

 5. Лікар

  Я не житель Борщівського району, але знаю пані Людмилу, як хорошу порядну і діяльну людину. А писати всілякі нісенітниці може кожен дурень!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.