111

17008249Збараж оновляється і тепер око радує кусочок тротуару викладений бруківкою. Вигляд непоганий. Але! Вартість ремонту цього кусочка становить, увага, – 585 000 грн! Чи не надто великі кошти для такої площі? Давайте порахуємо разом. Коли буде проходити цим тротуаром, то поміряйте кроками (коли переведе в метри, то вийде приблизно 300-320 метрів), тоді помножте на ширину тротуару (1,5- 2 м). Що у вас получається? Максимум 600 метрів квадратних. Далі нескладні математичні дії і вуаля – 1000 грн за ОДИН метр квадратний!!! Цікаво чи заплатив би хтось із нас такі гроші, якби вкладав бруківку собі на подвір”ї? Точно ні! Щоб не бути голослівним, говоримо мовою цифр. І так. Бруківка закуплялась у фірми «Бруктон». Згідно прайсу підприємства ціна одного метра квадратного становить 120 грн. 120 грн х 600 м.кв.=72 000 грн; бордюр дорожній – 415 шт х 89 грн= 36 900 грн; поребрик (маленький бордюр) 100 шт х 48 грн = 4 800 грн; щебінь – максимум 150 м. куб., тобто 210 тон х 220 грн (це вже з доставкою) = 46 200 грн; пісок – 50 м. куб. х 160 грн = 8 000 грн; цемент 5 тон х 1 600 грн = 8 000 грн; доставка бруківки – приблизно 6 000грн; оплата за встановлення бордюрів – 450 метрів х 35 грн = 15 750 грн; встановлення бруківки – 600 м. кв. х 60 грн = 36 000 грн; демонтаж старих бордюрів, вивіз будівельного сміття – максимум 10 000 грн. Разом 244 000 грн! Навіть якщо допустити збільшення вартості на 10 %, то вийде 268 000 грн! ціна метра квадратного – 440 грн, а не 1 000! Де ще 317 000 – 341 000 грн??? Можна було зробити в 2,2 рази більше! ЧОМУ міський голова Збаража Роман Полікровський дав такі гроші? Давайте розберемось чому і кому?
Виконавець робіт підприємець Кутна Оксана Петрівна. Поки що все зрозуміло. Ідем далі. Кутна Оксана Петрівна є тещею Дмитришина Ігора, який є рідним братом Дмитришина Юрія. В свою чергу Юрій Дмитришин – начальник МКП «Добробут», який і є замовником робіт. Родинний підряд. Також слід додати, що Кутна Оксана Петрівна не має ЖОДНОГО найманого працівника. Доречі, минулого року МКП «Добробут», в особі Дмитришина Юрія, заключив договір на суму 180 000 грн зі своїм рідним братом – Дмитришиним Ігорем на ремонт дитсадочка «Дзвіночок». Цього року схему ускладнили трішки. Цікаво який інтерес в цьому всьому самого Полікровського? Мабуть, десятина?
Але цих 585 000 гривень – гроші міські, тобто громади, тобто наші з вами,а не Полікровського. Давайте не будемо дозволяти витрачати їх так безграмотно і злочинно. Думаю, що це чітко продумана операція по збагаченню тих людей, які мали відношення до ремонту тротуару і цим повинні зайнятись правоохоронні органи. Дуже надіюсь, що займуться і не повториться історії з підробленим військовим квитком першого заступника голова Збаразької РДА Головатюка ( справу не порушили, адже Головатюк заступник Качки, а Качка друг і соратник Барни).
Отже, робимо висновки і чекаємо ефективних дій правоохоронців, адже вони отримують зарплату з наших з вами податків і повинні стояти на сторожі наших з вами ЗАКОННИХ інтересів. На що і надіємось.

 

12 comments

 1. Збаражанин

  Шановний Ви Ще не врахували послуги “вічного Рубіка ДЖАНА(ПМП”Венера)” по облаштуванню асфальтного покриття заїзду в двір садочку “Сонечко”(15 кв.м.), може Юра і його дорога родина ні в чому не винні ,а винен “святий мер”,який нав’язав Юрі такого субпідрядчика!

 2. Петро Н.

  Просто наш “святий мер” входить трошки в іншу “парафію”, де потрібно віддавати не 10% наших з Вами заробітків,а цілих 100%.

 3. Грабовський Віктор

  Якщо підрахунки автора цієї статті відповідають дійсності, щодо кількість квадратних метрів та виконанних робіт. Можу підтвердити,як людина ,яка займається виготовленням та встановленням бруківки на протязі 8(восьми) років ,що дані роботи та вартість матеріалів вартують максимум 200(двісті) тисяч грн.
  PS.Не в цілях реклами можу навасти вартість послуг та продукції:
  – бруківка “старе місто” вібро-пресованна товщ. 6 см.-від 100 грн/м.кв.(сіра) до 120 грн/м.кв.(кольорова)
  -бордюр дорожній 1000*300*150-100 грн/шт.
  -поребрик 600*200*65-18 грн/щт.
  -щебінь гранітний фр.5-10,5-20,20-40 від 170 грн/тн. до 250 грн/тн.
  -пісок від 100 грн/тн .до 140 грн/тн.
  -роботи по демотажу старго покриття із застосуваннам спецтехніки від 200 грн/год. до 300 грн/год.
  -роботи по встановленню поредбриків та бардюрів від 20 грн/п.м. до 40 грн/п.м.
  -роботи по встановленні бруківки від 40 грн/м.кв. до 70 грн/м.кв.
  -цемент від 1400 грн/тн. до 1800 грн/тн.
  Ціна залежить від кількості( в даному випадку ціна мінімальна).

  1. Аноним

   згідний з паном Грабовським, (але вони собі уміють договоритися)…..

   тому що займався вкладанням бруківки і знаю розцінку трішки..

 4. Валентин СосурА

  Це всього лиш слова які не мають ніякої юридичної підстави.Я також можу написати що дана робота була виконана за 100 грн за м2.,все гарно розписавши,але громадяни які розуміють що скоро вибори і треба людину облити грязю,тому що вони його бояться знаючи що він зробив більше речей ніж за весь час скільки Україна є незалежна.А нащод Рубіка то згідний що там повна халтура,але краще було би якби не “латали” ями.

  1. Петро Н.

   Цікава думка!
   Але цікаво, хто кого боїться?
   “Святий мер” з Юрою бояться “їх” (як написав автор коментаря) і не спростовують викладенні факти в статті, чи “вони” бояться за кошти громади і хочуть показати мешканцям Збаража, як “дєрєбаняться” їхні кошти.
   Якби 600 кв.м. положили за 100 грн/м.кв.,то це було б 60 000 грн.,а не 585 000 грн.
   І що саме цікаво, хто такі “вони”?

 5. Валентин СосурА

  Шановний а ви що бог що ви рішаєте хто святий а хто ні?
  покажіть документи що дана робота коштувла 585 000 грн за 600 кв.м.
  вони це атори даної статі
  це не боязнь а як відомо що дану статю перевіряє СБУ та прокуратура,і як ми знаємо за вулицю І.Пражка тоже ходили слухи що ніби то мер “вділяє собі з тої вулиці” але як оказалося нічого такого небуло і того разу знову йде провірка!!!і час покаже все !!!

  1. Петро Н.

   Не знаю,як у всіх?
   А у в мене складається враження,що автор цього коментаря із “радикальної партії”(хто заплатить, в того Сосну).

 6. Саша

  Правильно люди роблять що контролюють роботу влади. На сьогоднішній день при владі такіж самі злодії, а може ще і більші як були при Януковичу. Назовіть, кого з уряду Яноковича притягнули до відповідальності ? Кого з парламентарів часів Януковича притягнули до відповідальності? Хто з організаторів-високопосадовців притягнутий до відповідальності за розтріл людей на Майдані в Київі в 2013-2014 роках? Правильно – ніхто! Нам засерають мозги реформами-покажіть їх результати, де вони? Візьмем міліцію, поміняли патрульну службу, т.є. поміняли людей котрі не збирають грошей для вищого керівництва МВС. Уявіть собі що проводят реформи в системі охорони здоровля і поміняли усіх санітарок і мед сестер, ситуація в системі охорони здоровля зінилась ? Проводят реформи в системі осьвіти,- поміняли лаборантів і уборщить, система помінялась від цього на краще? Правильно – НІ, НІ, НІ ! ! ! Потрібно починати реформи і боротьбу з хабарництвом з верхів, з міністрів, їх заступників, начальників департаментів і т.д., зверху вниз. За часів Авакова в міліцію беруть судимих, психічно хворих, поновлюють тих, кого в свій час звільнили з ОВС за хабарі і інші компроментующі факти. То хіба це реформи? А може за хтось відповів? Ні, ніхто не відповів тому що перший повинен відповідати міністр Аваков, начальник департаменту кадрового забезпечення МВС Слівінський і ще ряд високопосадовців. А знаєте чому беруть в міліцію увесь цей непотріб? Ними легше керувати, вони підуть по вказівці зверху на любий злочин, щоб догодити своїм благодєтялям. В керівництва держави немає політичної волі боротись з корупцією. Вони думають тільки як набити собі карамани “бабками” і плювати вони хотіли на інтереси людей, держави, системи. На шляху всього цього неподобства повинна стояти громадськість нашої країни і потрібно заставити керівництво держави працювати на благо народу України, на благо нашої держави, нашої незалежності. Слава Україні !

 7. Степан Петрович

  Спеціально для тих хто сумнівається щодо коштів по бруківці. Номер договору укладеного між МКП “Добробут” і Кутною (тещею брата Дмитришина) 02/06 від 02.06.2015 року. Цього ж дня було проплачено аванс у сумі 176 011 грн ( 30 %).

 8. Зацікавлений

  Питання до автора публікації на даному інтернет-ресурсі: Ви зверталися до правоохоронних органів стосовно перевірки вказаних у даній статті фактів?

 9. Василь

  … рахують у владі, її структурах, прорідних організаціях правильно. Навіть підвищення тарифів – все відмінно. Ось калькулятор у них не арифметичний, не математичний чи інженерний – у них свій – злодійський…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.