Жителі мікрорайону Кутківці вимагають добудувати школу, яку зводять понад 20 років

Поділитися

Мешканці мікрорайону Кутківці у Тернополі пікетували міську раду із вимогою нарешті завершити добудову школи, яка триває 22 роки. Зараз місцеві мешканці змушені возити дітей за десятки кілометрів у інші навчальні заклади.

Про це тернополяни повідомили журналістів «Народного контролю».

Як розповіла місцева мешканка пані Оксана, до найближчої школи дітям із Кутківців треба добиратися по бездоріжжю.

«Сполучення із найближчою школою не продумане. Потрібно хвилин 40 йти пішки по польовій дорозі. Коли дощ, дитина приходить вся у болоті», – пояснила мешканка Кутківець Оксана. ЇЇ подруга Христина додала: «Я навчалася в тернопільській кутківецькій школі № 25. Ще коли я була школяркою, обіцяли, що я навчатимуся у новій сучасній школі. Нам говорили, що вже закуплені меблі, зроблені класи. Але зараз уже мої діти садочок закінчили, а школи нема».

На добудову школи необхідно 145 млн. гривень. І громада, і активісти «Народного контролю» переконані: головне – зрушити справу із мертвої точки.

«Ця школа – пам’ятник безвідповідальності влади. «Народний контроль» докласти усіх зусиль, щоб навчальний заклад нарешті добудували»,  – наголосив активіст «Народного контролю» Петро Болєщук.

Після пікету під стінами міської ради, чиновники пообіцяли, що підготують пропозиції спільно з фінансовим управлінням на залучення коштів на 2016 рік для добудови школи у мікрорайоні. Активісти «Народного контролю» спільно з громадою проконтролюють виконання обіцянки.

Водій постраждав через власну необережність

УЕФА согласился профинансировать строительство нового стадиона для “Таврии” в Херсоне