Screenshot_3Розповімо про це один вид шахрайства, що популяризується в Тернополі, особливо серед категорії студентів.
Це фінансові піраміди. Всі напевне чули про наслідки роботи піраміди «МММ» в СРСР на чолі з Сергієм Мавроді? Скільки людей залишилось обдуреними без коштів.
І що саме дивне, що в теперішній час продовжують успішно процвітати в Україні такі собі Мавроді. Але люди все одно продовжують вірити у казку, яку їм розповідають про надприбутки. І думають, що піраміди десь далеко, у минулому, але з сьогоднішнього дня я у декількох статтях покажу, що вони на повну силу діють у Тернополі.
Причому активність пірамід різко зростає прямо пропорційно з погіршенням доходів населення. HelixCapital-ЛОНДОНлтдІ це не дивно, адже розраховані вони на бідних і від їхньої діяльності страждають насамперед соціально незахищені верстви населення. Чому? Та тому що багаті люди мають достатньо юристів, які відмовлять їх від вкладення коштів у такі афери.
Звісно, що вигляд у сучасних «пірамід» уже зовсім інший, в красивій обгортці. Маскуються по різному під виглядом надання юридичної допомоги, участі у незрозумілих міжнародних обмінних операціях, інвестпроектах.
Ось ознаки фінансової піраміди:
1. В організації немає ліцензії. Представники запевняють, що для цього виду діяльності вона не потрібна.
2. Вкладникам обіцяють високу дохідність.
kttcUydXuds3. У рекламі сповіщають, що високу дохідність обумовлюють нові надприбуткові методи інвестування.
4. Вкладників закликають не думати довго, а якнайшвидше вкладати гроші.
5. Виплати клієнтам здійснюють не з прибутку компанії, а з вкладів нових клієнтів.
6. Вкладників не інформують про можливі ризики.
188218775_2_644x461_nvestits-v-kompanyu-helix-capital-investments-ltd-pd-19-msyachnih-fotograf7. Договір складено таким чином, що у разі краху компанії вкладники нічого не отримають.
8. Приховують інформацію про керівництво компанії та її реквізити.
9. Клієнти пишуть розписку про нерозголошення конфіденційної інформації.
10. Вкладників змушують оплатити реєстраційний збір, а розмір прибутку залежить від кількості приведених особисто ним клієнтів.

afera2А тепер зверніть увагу на діяльність в Тернопільській області компанії «Хелікс», дуже популярної в Тернополі, особливо серед студентів та молоді. Невже не схоже?

Особливо мене зацікавили заявки активістів «Хеліксу» про нібито вкладення ними залучених у вкладників коштів у так звані перспективні види бізнесу, від яких ви нібито будете отримувати шалені відсотки 120-200% на рік.
afera3Давайте дивитись тверезо. Ви знаєте в Україні вид бізнесу, який дає такі відсотки? Я, ні. Більше того, я знаю лише один вид бізнесу в світі, який може давати понад 150 % доходу в рік. Це торгівля наркотиками. Навіть незаконна торгівля зброєю дає менше ніж 120%. Так звідки візьмуться гроші? Напевне від нових вкладників, поки вони є…
Вам звичайно скажуть. В Україні таких відсотків немає, але ми вкладаємо кошти за кордон. Наша головна компанія знаходиться в Лондоні і називається HELIX Capital Investment LTD (код 09082357, Office 11/43, BedfordStreet, LondonWC2E 9HA).
А що каже на це Міністерство зовнішніх справ України та офіційні дані з реєстру платників податків Великої Британії?
HELIX Capital Investment LTD – це компанія з нульовим рейтингом, розмір статутного капіталу аж 500 фунтів, підприємство з одним працівником – директором, без бухгалтера та підлеглих, обороти компанії нульові. Це значить, що юридично вона є, але фактично жодної діяльності не здійснює. Ви б вклали гроші у таку компанію?

Олег Дзюба, спеціально для інтернет-газети “Про все”

afera

20 comments

 1. Тарач

  Ви краще покажіть одну людину з 100 000 інвесторів, яка б не отримала свого вкладу та відсотків))). А автору скажу, що можна сидіти на роботі за 4000грн, і називати все пірамідами, там де люди заробляють в рази більше. Це називається психологія бідності. Успіхів.

 2. Дмитро

  Хотілося б запитати автора чи має він хоч якесь відношення до бізнесу не кажучи вже за мережевий.Будь хто може зайти на сайт міністерства бстиції і побачити скільки справді відкрито бізнесів компанією і куди вона інвестує гроші

 3. Sanek

  Ви краще покажіть одну людину з 100 000 інвесторів, яка б не отримала свого вкладу та відсотків

  Типова піраміда – бульбашка росте. Скільки вже було пірамід, але люди сліпі від бідності

 4. Брат Іван

  Піраміда 100%,який дурак візьме в них кредит під 20-30%. Інвестиції зразу грошей не приносять, треба купити землю посіяти, зібрати і продати. І буде 10%, це великий дохід окупиться через 10-15 років, за той час хелікс зникне як МММ.Будьмо уважні.

 5. Анонім

  Ну і тупорилий той хто цю статтю написав якщо ви не знаєте як заробляти гроші то не говоріть що заробляти 150-200%не реально в бізнесі.

 6. Анонім

  Хелікс це піраміда і вона впаде, але надіюсь не скоро так як я вклав туди гроші. Просто ризикнув і пішов на удачу. Ще місяць і мої гроші повернуться і більше я не ризикуватиму)

 7. Анонім

  Один аферист втягнув мого знайомого у меркурій. Меркурій впав мій знайомий втратив гроші, а аферист перекинувся на хелікс, отак от, чекаємо падіння хеліксу).
  А ось сторіночка афериста не попадіться в його лапи http://vk.com/anjk777?_parent_post=72258999_3080

 8. oluvka

  Біблія говорить: ” Кто серебра своего не отдает в рост и не принимает даров против невинного. Поступающий так не поколеблется вовек». Можна багато говорити про піраміди, але хто живе по СЛОВУ, той знає, що гроші заробляються чесною і чистою працею рук своїх, а не % в ріст. Не буває легких Наддоходів – це явище ТИМЧАСОВЕ, воно якщо збудує ваш фінансовий стан – то розочарує мілліон вкладників, які під вами, коли компанія розпадеться, як ви їм дивитиметесь в очі??? Не можна нікого засуджувати – це вибір кожного!!! А от результати скоро стануть видимі!!!!!!

 9. Анонім

  Всі вкладники лохи які за свою дурість заплатять власними грошима. Є
  між цими баранами щей такі що позичили гроші під цю аферу. Ну дибіли

 10. Віталій Шуль

  Всі хто в хеліксі лохи які за свою дурість заплатять власними грошима. Є між цими баранами такі що позичили гроші під цю аферу. Повні дибіли…. може мені хтось хоче заперечити ?

 11. Алекс

  Я вложил в Helix 100 $,~ в марте 2016! Знакомый насоветовал(пел,как соловей!)… Успел вывести 30 $,за два месяца(хотя,говорили,что буду снимать по 20$!..).. И все! На этом капец! $ никто не выводит! Жаль тех людей,кто повелся на это все и вложился по-крупному!.. Я бы-голову оторвал этим Жуликам! А куда Прокуратура и СБУ смотрит?? Это же серьезная Афера!!

 12. Богдан

  Свого часу я прагнув притягти до кримінальної відповідальності одного баригу, який в подібний спосіб обшахрував два десятки людей на 300 тис. доларів. Так мені зам начальника слідчого відділу Шевченківського відділу поліції Львова нагло заявив, що ніхто цього аферюгу не буде садити й сказав, що й він особисто би вкрав такі гроші, якби вмів так. як цей аферист.
  Ніхто в правоохоронних органах серйозно не займається боротьбою з такими шахраями. Проблеми пересічних громадян нікого не цікавлять. Слідство витисне з ватажків фінпіраміди максимум, що можна забрати, суди та адвокати отримають свій заробок через позови постраждалих, але грошей постраждалим ніхто не поверне. НАЖАЛЬ.

 13. олег

  Теща повелась на надприбутки та вклала 1000 дол.’ Забрала тільки 100 дол і все. Шахраї.

 14. Хаустов Богдан

  Цей матеріал попадається в пошукових системах як один з топових по темі фінансових пірамід в Україні. Я вирішив залишити тут і свій коментар з приводу феномена, який різко набирає обертів при кризових ситуаціях або економічних потрясіннях у нашій країні. Вірю, що результат моєї активності буде і допоможе одним не отримати нову порцію неприємностей, іншим – вийти із піраміди з найменшими втратами, а може й повернути вкладені гроші.
  30 березня 2017 року на телеканалі ICTV вийшла програма «Інсайдер», в якій я також взяв участь і допоміг кореспондентам та журналістам-розслідувачам зловити за шахрайськими діями двох консультанток компаній «Інтера-С» і «Солді-М», які раніше називалися «Проспера-А.В», «Реферті», «Інком-Б.С.», «Вітлен» – Юдіну Ольгу Олександрівну та Савенко Любов Юріївну. Жертвою мав стати АТОшник, боєць 15-ОГПБ з Ужгорода, який вже віддав цій кредитній фінансовій піраміді 6000 в надії отримати 70 000 грн., і з нього збиралися взяти ще 3 500 грн. Таких історій дуже багато.
  Ця передача торкнулася й кількох пірамід, які працюють в Інтернеті і зареєстровані за кордоном – такі як Qnet і OneLife з псевдокриптовалютою OneCoin. Останні активно набирають гроші у населення, розповідаючи небилиці про криптовалюти, і, вправно маніпулюючи незнанням людей в цій сфері, «видурюють» у них в середньому 1000 або 5000 Євро, в залежності від вартості «пакета».
  Зараз я збираю активних постраждалих і тих, хто має намір припинити роботу фінансових пірамід в Україні, допомогти Верховній Раді дописати і вдосконалити старий законопроект Азарова, змусити Національну поліцію та її працівників на місцях перестати прикривати шахраїв і подібні установи – почати працювати. Навіть без спеціального закону таких ділків можна притягнути за шахрайство, як це було з Ростиславом Яцуном зі Львова і його компанією «Фінанс Інвест», Максимом Островським, або тим же Helix.
  Крім названих в публікації пірамід, потрібні постраждалі або люди, які володіють інформацією про наступні структури:
  KAIROS TECHNOLOGIES, Kairos Planet, Questra, Beatrise ltd, Turus, IWoWWe і інші схожі піраміди.

  Порядок дій для постраждалих від кредитних фінансових пірамід я писав раніше, і він поки що працює:
  http://lex-ua-lex.blogspot.com/2017/01/5steps.html

  Запис програми «Інсайдер» на ICTV:
  https://www.youtube.com/watch?v=A8INYwKjfvo&feature=youtu.be

  Мої координати:
  Сторінки в соціальних мережах:
  Facebook – https://www.facebook.com/bogdan.khaustov
  VK – https://vk.com/bogdan_khaustov

  Електронна пошта: kred.vredit@gmail.com
  Телефони: (068) 189-92-85, (073) 075-30-49.

Напишіть відгук