У Кременецькому районі рятувальники відшукали дворічного хлопчика (відео)

Поділитися

20 жовтня о 20:00 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області від оперативного чергового Кременецького райвідділу міліції надійшло повідомлення про зникнення малолітнього жителя с. Шибалин Бережанського району, 2013 року народження, що перебував під наглядом бабусі на хуторі Трачуки Кременецького району.
Як було встановлено, відсутність внука родичі помітили близько 18:00. Пошуки розпочаті власними силами не дали результату тож стривожені люди звернулись по допомогу до представників екстрених служб.
Одразу після повідомлення за сигналом «Збір» було піднято оперативну групу Управління ДСНС в області, особовий склад Кременецького районного відділу та Державної пожежно-рятувальної частини № 5 Управління та направлено до місця події. Рятувальники залучили максимальні сили і засоби на розшуки зниклого. Загалом до пошуково-рятувальних робіт були задіяні 163 особи з числа працівників ДСНС, міліції, Кременецької РДА, районної та сільської ради, лісництва району та місцевих жителів, а також 16 одиниць техніки та 3 службових собаки.
Пошуки ускладнювались несприятливими погодними умовами. Дощ та низька температура навколишнього середовища з кожною годиною залишали все менше шансів знайти дитину живою. Пошуки не припинялися ні на мить і наполегливість, з рештою, дала результат. 21 жовтня о 01:25 знесиленого, замерзлого та зляканого хлопчика знайшли в полі на віддалі близько кілометра від місця зникнення. Малюка виявлено пошуковою групою Управління ДСНС спільно з працівниками лісового господарства. Рятувальники надали постраждалому першу долікарську та психологічну допомогу й передали працівникам «швидкої». Життя дитини було врятоване.

“Смачна країна” з Костянтином Грубичем у Бункермузі (відео)

Бігунка з Бережан Наталя Легонькова виграла марафон Airtricity в Ірландії