MAD HEADS відвідає Тернопіль 21 листопада

Поділитися

8 Вадим КрасноокийЗірки вітчизняної рок-сцени, гурт “Мед Хедс” – улюблений багатьма та добре відомий своїми супер-хітами: «Надія є», «Смерека», «А я на морі». Можна було б спочивати на лаврах, але музиканти і після 24 років на сцені – сповнені молодої енергії та не втомлюються радувати своїх прихильників новинами.

Гурт випустив новий альбом «8», презентував кліп на хіт “Пісня Сирени” та збирається у наймасштабніший тур за свою історію в оновленому складі. Кількість міст у списку просто вражає! Небагато українських зірок зараз відважиться підкорити 22 міста в турі!

21 листопада “Мед Хедс” виступить у Тернопілі у ТРЦ Подоляни.

Нещодавно гурт презентував новий альбом з незвичайною назвою – «8», який назвав магічним. Цифра 8 – це і порядковий номер, і знак нескінченності, і магічний символ.
«Над новим альбомом ми активно працювали 4 роки, та якби все ж вирішити випустити його в 2013 році, то він вийшов би іншим, не схожим на “8”, про який ми говоримо зараз, – зазначив Вадим Красноокий. – Справа в тому, що за останні декілька років ми значно зросли емоційно, внутрішньо змінили ставлення до власної музики, і тепер вкладаємо в старі хіти часом навіть більш глибокий зміст, ніж раніше. Тому деякі, заздалегідь готові до виходу, пісні ми перезаписали під час формування платівки. Взяти до уваги хоча б хіт “Україна це ми”. Це не нова пісня, вона була записана ще в 2012 році, але зараз вона сприймається по-іншому.
А ось над піснею “Куда ведут мечты” – я працював понад 10 років, довгий час вона лежала в архіві, я намагався іноді до неї повертатися, але лише зараз відчув, що вона готова побачити світ.
Загалом, альбом вийшов дуже об`ємним (він включає 17 пісень) не тільки тому, що ми довго над ним працювали, але ще й тому, що за останні декілька років ми пропустили крізь себе занадто багато різних подій, що не могло не вплинути на нашу творчість».
Після виходу альбому було презентовано кліп на хіт “Пісня Сирени”. Режисер відео – відомий кліпмейкер Олег Борщевський. Головною локацією стала “відьмацька” Лиса гора. Кліп сповнений містичних образів та загадкових подій. Він вийшов досить незвичним, але в притаманному колективу драйвовому стилі. Настільки, що музиканти гурту навіть вперше танцювали в кадрі!
Кліп одразу ж здобув популярності, – усього за декілька днів тільки на youtube його переглянули більше 15 000 разів. Це своєрідний рекорд для “Мед Хедс”!
А ще, у кліпі “Пісня Сирени” знявся новий музикант гурту – гітарист Стас Семілєтов. Так що тепер музикантів у гурті на п’ять, а шість. І саме таким складом вони вирушають в тур.
Вадим Красноокий, лідер “Мед Хедс”, відповів на декілька запитань щодо нового альбому та туру.
– Чому ви так називаєте свій альбом – магічний?
– Музика – це магія. Я складаю пісні вже багато років, в мене їх вже понад 100. Дуже цікаво спостерігати, як пісні починають жити своїм життям та впливати на життя інших людей. Мені це дарує відчуття, що я – справжній чарівник.

– Що чекає на фанатів, які прийдуть на ваші концерти?
– Можу гарантувати – буде справжній рок-н-рол, несамовитий драйв, загальне шаленство під улюблені хіти і презентація нового магічного альбому «8», які ми привеземо у ваші міста».

Графік туру:

Листопад
21 Сб Тернопіль концерт-холл “Подоляни”
23 Пн Вінниця Будинок Офіцерів
24 Вт Івано-Франківськ Обласний Драматичний театр
25 Ср Трускавець ПК ім. Т.Шевченка
26 Чт Луцьк МПК
27 Пт Львів клуб “Пікассо”

29 Нд Рівне ПК “Текстильник”
30 Пн Конотоп

Грудень
01 Вт Умань МПК
02 Ср Кіровоград зал Обласної Філармонії
04 Пт Київ клуб “Sentrum”
05 Сб Прилуки МПК
06 Нд Чернігів МПК
07 Пн Суми Театр ім. Щепкіна
08 Вт Олександрія ПК “Світлопільський”
09 Ср Комсомольск Палац культури і мистецтв
10 Чт Кременчук МПК
12 Сб Харків ККЗ “Україна”
13 Нд Полтава Палац “Листопад”
15 Вт Дніпродзержинськ ПК “Хімік”
16 Ср Миколаїв Концерт-холл “Юність”
17 Чт Херсон ККЗ “Ювілейний”

У Тернополі запрацює гаряча лінія на тему сімейного насилля

Протести в ДНР і ЛНР: аналіз ситуації