Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA розпочинає свій тур Тернопільщиною

Поділитися

Відправною точкою та партнером фестивалю є Тернопільська обласна бібліотека для дітей. 26 листопада о 15.00 у читальній залі книгозбірні відбудеться  трансляція фільму «Яма», – першої картини із серії документальних стрічок, які покликані змінити світ на краще.

Уперше фестиваль під назвою «Дні кіно про права людини» відбувся у Києві в 2003 році. До міжнародної мережі фестивалів його було прийнято у 2006 році під час Міжнародного фестивалю документального кіно в Амстердамі. Від тоді DocudaysUA мандрує містами й містечками України, розкриваючи наболілі проблеми суспільства, зміцнюючи почуття гідності у людей.

Бібліотека радо прийняла запрошення долучитись до захопливої  кіноподорожі, адже головна ідея фестивалю співзвучна із темами багатьох масових заходів що проходять у книгозбірні і присвячуються соціальним проблемам сучасності. Усіх бажаючих переглянути один з найуспішніших документальних фільмів фестивалю DocudaysUA очікуємо за адресою: вул. Коперника, 17 – Тернопільська обласна бібліотека для дітей.

Уляна Пилипчук – працівниця ТОБД

doku

Как на самом деле был сбит российский СУ-24 над Турцией (видео)

Беженцы из Одессы в Бурятии плачут, вспоминая сытую жизнь в Украине (видео)