Тролейбус №5 у Тернополі відтепер їде через вулицю Довженка

Поділитися

trolejbysНа прохання пасажирів троллейбус №5 відтепер курсує частково іншим маршрутом. Тепер він їде на вулицю Довженка, де облаштували нову тролейбусну лінію.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міської ради. У такий спосіб п’ятий тролейбусний маршрут з’єднає мікрорайон «Східний» з центральним ринком та масивом «Дружба».

– Курсувати він буде так як курсував, один в один. Тільки на ділянці Східного масиву, а саме він їхатиме з Протасевича не направо на Лесі Українки, а буде їхати прямо по Протасевича, минаючи перехрестя, по вулиці Довженка, а з Довженка буде їхати на вулицю Лесі Українки, далі після цього на Слівенську, проспекту Степана Бандери і далі по маршруту. Тобто крім вулиць Протасевича і Довженка нічого в ньому не змінилося, – розповів начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський в ефірі каналу ТВ-4.

До слова, у місті закінчують розробляти нову маршрутну мережу. Ознайомити із нею громадськість мають намір уже в кінці листопада.

Всі нововведення у русі транспорту міста можна буде обговорити і доповнити на громадських слуханнях.

 

У Росії завели карну справу за рекламу дівчини з Путіним (фото)

Чемпіонат Тернопільської області з санного спорту відбувся у Кременці