Яндекс навчає тернопільських школярів вирішувати завдання ЗНО

Поділитися

testНа Яндекс.ЗНО з’явилися пояснення та розв’язки до завдань із більшості популярних на сервісі предметів — української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та хімії. Тепер школярі з Тернопільської області можуть не лише потренуватися проходити тести, але й зрозуміти, чому правильною є саме така відповідь.

Усі коментарі та розв’язки спеціально для Яндекса склали досвідчені вчителі українських шкіл. Їхні пояснення побудовано так, щоб допомогти учневі самостійно впоратися із завданнями конкретного типу. Наприклад, для задач із математики викладено логіку розв’язання, а до тестів із біології наведено тлумачення ключових понять або опис природних процесів, про які йдеться. До багатьох пояснень підготовлено ілюстрації.

Сервісу Яндекс.ЗНО два роки. Сьогодні на ньому доступні усі тести, підготовлені УЦОЯО за десять років проведення оцінювання. Це близько 200 варіантів і понад 7500 завдань із різних предметів. Сервіс також допомагає готуватися до державної підсумкової атестації — доступно 170 таких тестів.

Цифри і факти про Тернопільщину

Від запуску сервісу Яндекс.ЗНО користувачі з Тернопільської області пройшли майже 110 тисяч тестів.

Під час підготовки до оцінювання 2014 року більше 4 тисяч користувачів із Тернополя та області проходили тести на сервісі регулярно. 2015 року їх було понад 7 тисяч.

Протягом березня – червня 2015 року користувачі з Тернопільської області задали у пошуку Яндекса щодо ЗНО близько 40 тисяч запитів.

Чи є тернопільське правосуддя об’єктивним та неупередженим?

В засніжених Пісках неспокійно, стріляють