111

tablycaСьогодні вранці у Верховній Раді тривала година запитань до уряду. Під завісу нудного дійства нардеп з Тернопільщини Олег Барна підійшов до Арсенія Яценюка. Букет був перев’язаний чорною стрічкою. Певно цього видалось мало Барні, і він ще спробував побитися з керівником уряду. Проте, нардепи з “Народного фронту” миттєво відреагували і в залі зчинилася бійка.

Згодом, керівник фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко вибачився перед Арсенієм Яценюком за неетичну поведінку Олега Барни.

Голова уряду також не коментував ситуацію.

Володимир Гройсман також заявив, що у всіх є сила, але це останній аргумент, який не варто застосовувати у стінах парламенту.3 comments

 1. Саша

  Перший раз за часи незалежності , депутат ВР України вчинив правильно-побив корупціонера-Премєр – міністра Яценюка. СЛАВА БАРНІ ! Кожен міністр – корупціонер, коли приймає рішення повинен знати що його чекає. Уряд Яценюка -найгірший уряд України за часи незалежності, це андинародний уряд. Пора притягнути їх до відповідальності за вчинені злочини.

 2. Богдан

  Дуже зле зробив пан Олег, що не притягнув до трибуни контейнер для сміття. Бо тількт там місце такому премєру і всім, хто його підтримує.
  Слава Україні. Смерть ворогам.

 3. Богдан

  потрібно внести зміни до ЗУ Прро регламент ВР, де передбачити таку процедуру вираження недовіри корупціонерам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.