Парад помічників Святого Миколая відбудеться у Тернополі

Поділитися

15_mainУ неділю, 13 грудня відбудеться парад Помічників Святого Миколая на Тетральному майдані, який об 14:00 вирушить до катедрального собору.

З 14:30 до 16:30 на площі перед собором відбудеться благодійний ярмарок, де усі охочі зможуть придбати пряники та інші вироби власного приготування. Також буде проводитись збір речей, необхідних для пакування подарунків.
Заохочуємо Вас долучитись до акції та приносити: солодощі, канцтовари, засоби гігієни, книги та іграшки.
„Миколай про тебе не забуде!”- благодійна акція, покликана допогти потребуючим дітям України, яку вже одинадцять років поспіль проводять в Тернополі християнські молодіжні організації, спільно з навчальними закладами та громадськістю міста.
Мета акції – допомогти потребуючим дітям відчути радість свята, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю.
В рамках акції ПоСьМики – помічники Святого Миколая — розносять подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити та інше) по домівках дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечних сімей. Подарунки попередньо пакують на “Фабриці Миколая”))
Особливістю акції є те, що її проводить молодь, яка незважаючи на сесію, економічну кризу, грудневі морози, присвячує свій час для того, аби стати ПоСьМиками та дарувати оточуючим радість, щастя та усмішки. Завдяки цьому творяться справжні чудеса, для тої частини нашого суспільства, яку називають Малеча.

«Метаморфози» та «Моя полонина»

“Народний контроль” Тернопільщини долучається до збору макулатури