Українська співачка Марія Бурмака змінила амплуа

Поділитися

11У новій українській казці для дітей “Мама сказала: “Ні”, прем’єрний показ якої днями відбувся у Національному театрі ім.І.Франка, вона зіграла маму.

Сюжет казки полягає в історії хлопчика та його мами. Одного дня хлопчик Остапчик з мамою прийшов у величезний іграшковий магазин. Яскраві блискучі вітрини із усілякими диковинами захопили його уяву і він почав просити маму купити що-небудь. Мама відмовила, зауваживши, що поведінка та навчання Остапчика не сприяють подарункам. Не отримавши бажаного, Остапчик зпересердя вигукнув: «Не хочу тебе бачити!». І в мить щезла мама, а на її місці з’явився Містер Ніхто, який став поводирем хлопчика по іграшковому світу казок. На своєму шляху Остапчик перестріне багатьох героїв сучасних мультиків та казок, буде розважатися із самим Суперменом, навіть потрапить у гості до європейського Святого Миколая – Санти, знайде свою давню подружку Катю…

«Коли я прийшла до Станіслава Мойсеєва із своїми дитячими піснями і ідеєю зробити дитячий мюзикл, я навіть не уявляла якою смішною, сучасною і музичною вийде вистава, – розповідає автор музики і пісень, виконавиця ролі Мами Марія Бурмака. – У спілкуванні із драматургом Деном Гуменним і режисером Андрієм Маєм з’являлись нові персонажі, я дописувала потрібні пісні і музичні фрагменти. Я граю у виставі роль Мами багатьох персонажів (і це мій дебют!). Коли йшла робота над сценарієм, стало зрозуміло, що треба дописати пісні для головних героїв Остапчика та Містера Ніхто. Я попросила допомоги у свого тата Віктора Бурмаки. Він написав вірші до цих пісень. Думаю, що ці дві пісні стануть початком нового дитячого альбому, про який я вже почала думати”. 

Казка сповнена фантастичних неймовірних пригод, перетворень, гумору, різних веселощів, таких знайомих і таких бажаних кожному хлопчику та дівчинці. А для батьків це – можливість згадати дитячі забавки.

Автор тексту молодий український драматург Ден Гуменний, а всю оригінальну музику і пісні написала Марія Бурмака. Режисер – Андрій Май.

У виставі грають: Марія Бурмака, Ірина Дворянин, Любов Доброноженко, Олексій Зубков, Дмитро Завадський, Остап Халавко, Олег Терновий, Ірина Мельник, Ярослава Абазопуло, Павло Піскун, Роман Шепель, Анастасія Добриніна, Тетяна Луценко, Дмитро Лук’яненко, Ярослав Бондаренко.

12 6 5 4(1) 3(2)

5 наиболее популярных слотов казино Вулкан в 2015 году

Кому з тернополян можуть відмовити в оформленні закордонного паспорта?