Відкрилась безкоштовна реєстрація на легендарний онлайн-курс програмування Гарвардського університету українською мовою

Поділитися

harvardPrometheus, український проект відкритих онлайн-курсів, відкрив реєстрацію на перекладений українською мовою легендарний безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 «Основи програмування».

Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 000 слухачів з усіх куточків України.

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням!

Оригінал курсу – CS50 «Introduction to Computer Science» під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті cs50.tv.

Prometheus – громадський проект безкоштовного доступу до навчальних курсів, створений викладачами Києво-Могилянської Академії, КПІ та Університету ім.Шевченка.

watcher.com.ua

Більше 20 населених пунктів на Тернопільщині залишились без світла через негоду

Обращение к президенту Украины Порошенко и премьер-министру Яценюку