111

Спільнота ЄвроМайдан – EuroMaydan поширила відео з кабінету колишнього заступника Арсена Авакова. “Відео з кабінету заступника міністра МВС. Подивіться, як рік тому Чоботар (заступник міністра МВС) торгував і домовлявся про відкати на мільйони гривень для себе, за незаконно намитий пісок, прямо у себе в кабінеті”,- йдеться у повідомленні спільноти до відео.

P.S. Після побиття журналістів, біля одного з будинків родини Чоботара, в травні 2015 він був звільнений з посади заступника міністра МВС і згідно інформації журналістів, був призначений на посаду радника Авакова.

Як Чоботар пісок продавав – серія 2 from Юрий Мартин on Vimeo.

Як Чоботар пісок продавав – серія 3 from Юрий Мартин on Vimeo.1 comment

  1. Саша

    А чому Чоботар не притягненний до відповыдальності ? Чому Аваков ще до сьогоднішнього дня числиться міністром МВС України а не відповідає за корупційні схеми в системі МВС ? Чому Сєня Яценюк на це все так спокійно дивиться і захищає бездаря Авакова і його дибільну команду ? Напевне що всі в долі і усіх влаштовують корупційні схеми в системі МВС України. Аваков свою бездарність прикриває реформами в міліції. А він взагалі що небудь знає як працює міліція-поліція ? Всі його радники такіж самі профани як і Аваков в роботі міліції-поліції, кричуть про реформи. Щоб проводити реформи в любій галузі, потрібно бути в першу чергу спеціалстом цієї галузі, а не тупим профаном- корупціонером. Судити все це кобло потрібно, і вже давно, разом з реформатором-Яценюком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.