bb19fdf-liaРосійська актриса Лія Ахеджакова розповіла, що їй пропонували підтримати главу Чечні Рамзана Кадирова за гроші.

За словами 77-річної артистки, їй зателефонував якийсь чоловік, який представився співробітником PR-компанії “Апостол”, і запропонував 10 тисяч доларів. Саме за цю суму Ахеджакова мала приєднатися до діячів культури, які підтримують Кадирова. Про це пише “Эхо Москвы”.

“Я металася, як тигриця, по будинку і не знала, що мені робити, як далі бути? Мені просто погано стало після цієї пропозиції – підписатися за Кадирова, мене мало інсульт від всієї цієї ситуації не вхопив “, – розповіла Ахеджакова, яка відома своїми опозиційними поглядами.”Цей чоловік сказав, що працює на компанію “Апостол”, а я знати не знаю, що це таке. Я відразу закричала на нього, щоб взагалі мені з такими пропозиціями ніколи не дзвонив, що я ніколи такий лист не підпишу, і кинула трубку”, – додала актриса.

Ахеджакова стверджує, що чоловік кілька разів передзвонив їй, обіцяючи заплатити 10 тисяч доларів за підпис під листом на підтримку Рамзана Кадирова.

“Я з таким нахабством ще просто не стикалася”, – зазначила вона.

У компанії “Апостол” вже поспішили спростувати свою причетність до пригоди.

Нагадаємо, Лія Ахеджакова від самого початку підтримувала українців. На думку актриси, нічого не зміниться в Україні, не настане мир,  допоки там є російські військові, техніка і “волонтери”.

tabloid.pravda.com.ua

Напишіть відгук