Історія

Гурт «Медовий Полин» зібрався в листопаді 2007-го року. Спочатку нас було троє: Долінський Павло — барабани, Рибак Володя — бас і я — Дунець Костянтин — спів, гітара.

Але на першому виступі до нас приєднується Сергій і грає на саксофоні та не довго. Потім Корсун Юра — соло — гітара. До початку літа ніде крім, як у Борщеві не виступали, робили матер»ял. 28-го червня у Тернополі виступили на фестивалі»Студентська Республіка», а 29-го в м. Копичинці на дні Молоді. Нам сподобалось, людям теж.

З тих пір і почали їздити виступати. 6-го вересня провели свій перший рок-фестиваль «Спека», на якому дебютувало багато гуртів з Тернополя і області. З кінця осені 2008-го починаємо грати з акордеоністом — Куриком Кольою, нам це ше більше подобається. Маємо навіть диплом за друге місце в аграрному фестивалі «Софіївські Зорі». За цей вес час виступали в Тернополі, Львові, Хмельницьку, Чернівцях, с.П»ядики «Цвіт Папороті», Рівне.

На даний час нас шестеро, перкусія і підспівки — Славік Чубак. Творимо веселу позитивну музику і стараємось втілювати задумане і добиваитися результату, а задуманого дуже багато. Нещодавно дописали демо-альбом «йDemo»

Склад гурту:

  • Дунець Костянтин Klavdiy — кричит в мікрофона і при цьому лажає на гітарі
  • Корсун Юрій Петрович — певно не лажає на гітарі і вчит всіх, як грати
  • Рибак Володимир Риба — грає і вчиться на басу
  • Долінський Павло — товче з цілої сили по тому, що залишилось від казьонних барабанів
  • Курик Калян Іванович — лабає на «чіста чьорнам» акардійоні
  • Славік Чубак — підспівки, піаніно, тарахкотілка

Добавить комментарий