Історія

Гурт “Медовий Полин” зібрався в листопаді 2007-го року. Спочатку нас було троє: Долінський Павло – барабани, Рибак Володя – бас і я – Дунець Костянтин – спів, гітара.

Але на першому виступі до нас приєднується Сергій і грає на саксофоні та не довго. Потім Корсун Юра – соло – гітара. До початку літа ніде крім, як у Борщеві не виступали, робили матер”ял. 28-го червня у Тернополі виступили на фестивалі”Студентська Республіка”, а 29-го в м. Копичинці на дні Молоді. Нам сподобалось, людям теж.

З тих пір і почали їздити виступати. 6-го вересня провели свій перший рок-фестиваль “Спека”, на якому дебютувало багато гуртів з Тернополя і області. З кінця осені 2008-го починаємо грати з акордеоністом – Куриком Кольою, нам це ше більше подобається. Маємо навіть диплом за друге місце в аграрному фестивалі “Софіївські Зорі”. За цей вес час виступали в Тернополі, Львові, Хмельницьку, Чернівцях, с.П”ядики “Цвіт Папороті”, Рівне.

На даний час нас шестеро, перкусія і підспівки – Славік Чубак. Творимо веселу позитивну музику і стараємось втілювати задумане і добиваитися результату, а задуманого дуже багато. Нещодавно дописали демо-альбом “йDemo”

Склад гурту:

  • Дунець Костянтин Klavdiy – кричит в мікрофона і при цьому лажає на гітарі
  • Корсун Юрій Петрович – певно не лажає на гітарі і вчит всіх, як грати
  • Рибак Володимир Риба – грає і вчиться на басу
  • Долінський Павло – товче з цілої сили по тому, що залишилось від казьонних барабанів
  • Курик Калян Іванович – лабає на “чіста чьорнам” акардійоні
  • Славік Чубак – підспівки, піаніно, тарахкотілка

Напишіть відгук