Підгрушна фінішувала п’ятою у мас-старті на етапі Кубку світу з біатлону

Капітан збірної України Олена Підгрушна стала п’ятою у дисципліні мас-старт на четвертому Кубку світу з біатлону у Рупольдингу, передає кореспондент УНН.

Троє українських спортсменок пройшли екватор гонки, закривши усі десять мішеней, що дозволило Ользі Абрамовій посідати восьме місце (10 секунд відставання), Юлія Джима та Олена Підгрушна займали 13 і 14 сходинки. А лідером була норвежка Тіріл Екгофф.

Проблеми на третьому вогневому рубежі (3 промахи) відкинули О.Абрамову до третього десятка, однак інші українки піднялися на 7 і 9 місця.

На фініші О.Підгрушна обігнала конкурентку з Польщі Магдалену Гвіздон і посіла п’яте місце з відставанням у +30,5 секунд . Ю.Джима припустилася на останньому рубежі хибного пострілу і фінішувала на 11 позиції (+1:12,4). О.Абрамова з чотирма колами штрафу стала 26-ю – 2:17,9 секунд.

Відзначимо, що золота медаль на рахунку німкені Лаури Дальмаєр (0), “срібло” у француженки Марі Дорен Абер (1) +15,3 секунди, а бронзова нагорода у Т.Екгофф (2) +21,9.

О.Підгрушна та Ю.Джима потрапили до топ-10 біатлоністок на спринті у Рупольдингу.