lan3Після Революції Гідності, здавалось,в Україні не буде великих проблем навести порядок. Проте, практика двох останніх років показує, що з негідниками треба боротися до кінця.

Всі знають про скандальну ситуацію у Ланівцях: підприємство “Агро-Ланівці” функціонує без жодних дозвільних документів, загрожує здоров’ю мешканців всього районного центру і прилеглих сіл. Керівник всієї “свинячої структури” Іван Чайківський навіть давав слово до 7 грудня 2015 року забрати свиней, аби не отруювати життя ланівчан. Проте, прес-конференція першого заступника губернатора Івана Крисака показала, що бюрократи за свиномагната. Не скриває цього й керівництво поліції.

Людям, які борються за свої права вихід один – стояти до кінця.

Сьогодні кілька десятків запроданців, які за шмат гнилої ковбаси згідні нюхати сморід свинокомплексу, підписали писульку до губернатора:

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці»

голові Тернопільської обласної державної адміністрації С.С. Барні з приводу блокування роботи підприємства

Шановний Степане Степановичу!

Ми, члени трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці», так і не дочекавшись дієвих, практичних кроків на наші неодноразові звернення від місцевої влади з урегулювання ситуації щодо розблокування діяльності нашого підприємства, вкрай стурбовані таким станом справ і змушенні публічно звернутися до Вас.

Із 7 грудня 2015 року діяльність підприємства повністю заблокована групою місцевих жителів, які на жаль, не хочуть чути, нас – 60 працівників колективу, котрі працюють на підприємстві, яке сплачує податки і є одним із бюджетоутворюючих у Лановецькому районі.

Протягом тривалого переговорного процесу з нашої сторони було запропоновано ряд реальних кроків з пошуку компромісу в ситуації, яка склалася у питанні діяльності підприємства, збереженні робочих місць, напрацюванню заходів екологічної безпеки.

Три проекти Угоди, які були запропоновані, також, на жаль, відхилені. Ми не розуміємо таких невиправданих підходів у непростий для економіки, агропромислового виробництва час, і, враховуючи Ваші неодноразові публічні запевнення щодо діяльності бізнесу в області, а саме що: «Я не дам нікому закрити підприємство чи перешкоджати його роботі лише через якісь бюрократичні зачіпки. Не дозволю знищувати бізнес, якщо в підприємства не вистачає якоїсь довідки». І наступне, що Ви також задекларували в одному із своїх інтерв’ю 15.05.2015 року: «Якщо є недоліки, – сідаємо разом: підприємці, фіскали, правоохоронці – і виробляємо механізм їх усунення, узгоджуємо терміни виправлення ситуації».

Шановний Степане Степановичу! Враховуючи, що ситуація є вкрай напруженою уже протягом тривалого періоду, ми звертаємося до Вас – перейти від декларативних заяв правильного змісту до дієвих кроків з відновлення переговорного процесу, розблокування  роботи підприємства. Знайдіть можливість хоча б один раз зустрітись із нами, почуйте колектив!

У разі подальшого розвитку подій, які не даватимуть нам можливості працювати, утримувати на свої зарплати, котрі, до речі, ми своєчасно одержуємо, понад 400 членів наших сімей, серед яких наші діти, батьки, рідні, колектив залишає за собою право, в рамках правового поля на захист своїх трудових прав та інтересів більш дієвими способами.

Ліміт дипломатичних кроків з нашого боку вичерпується, і ми б не хотіли входити в активну фазу протистояння. Ми – за продовження діалогу. Почуйте людей, шановний Степане Степановичу! Ми також жителі цього міста і району.

З повагою та надією на порозумінняпрацівники трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці»

15 січня 2016 р.

1 comment

  1. остап

    Ну чого ви чекаєте від Барни – він що має сотворити чудо: щоб відстань між свинарником і житловими будівлями стала більшою, ніж є, чи норми санітарні відмінити своїм розпорядженням на території Тернопільської області? Ніякі робочі місця, ніякі зарплати і ніякі “економічні прориви” НЕ ВАРТІ ЛЮДСЬКОГО ЗДОРОВ”Я. Чи може Іван Адамович або його працівники просять щось іншого для себе у Бога? Пане Чайківський, трохи менше захланності та увага до співгромадян і Вам воздасться: може протягнете довше, як Гута… І не мучте свиней, а то приїде скоро “розрулювати” Вашу бізнесову впертість Бріджіт Бaрдо – відома в Європі захисниця тварин, і “крисакам” буде дуже “встидно за вобласть”. А саме краще, беріть, Іван Адамович родину та переїздіть жити неподалік Агро-Ланівці.

Напишіть відгук