Динамо – Манчестер Сіті 1:3 (відео)

Поділитися

footbolМісяць підготовки киян до домашнього матчу Ліги Чемпіонів продемонстрував, що рівень українського футболу значно нижчий англійського. “Динамівці” провалили перший тайм повністю. Як результат 0-2 на користь британців. На 15 хвилині смачно по м’ячу приклався Агуеро. Під завісу першої половини відзначився лідер команди гостей Сільва. У той час на полі складалося враження, що наші хлопці вперше у житті гають бальоном.

А вже по перерві, коли в роздягальні Ребров розрядив ситуацію і динамівці зрозуміли, що на туманний Альбіон поїдуть на екскурсію, а не захищати честь команди для виборювання права грати в 1/4 Ліги Чемпіонів, матч пройшов на зустрічних курсах. Буяльський  навіть на 59 хвилині зумів відіграти один м’яч з допомогою рекошета. На більше киян не вистачило. А ось англійці наших дотиснули: Туре на першій доданій хвилині скористався помилкою Шовковського і загнав м’яч у дев’ятку, зафіксувавши остаточний підсумок матчу 1-3.

“Динамівці” можуть розслабитися у матчі-відповіді, який стане просто формальністю.