111

maydan_0004_новый размерДо 2-ї річниці завершення Революції Гідності.

20 лютого виповнюється 2 роки перемоги Революції Гідності. Важкої перемоги. Перемоги, що коштувала нам життів Героїв Небесної Сотні. Щоб закріпити цю перемогу, найкращі сини й доньки України віддали і віддають свої життя на Донбасі у війні з російським агресором. Агресором, який дав команду вбивати мирних, беззбройних активістів Майдану в лютому 2014 року.

Так, Україна поступово змінюється. Ми будуємо сильну армію, ми розвиваємо громадянське суспільство, ми позбавляємося символів радянської тоталітарної епохи, ми поступово інтегруємося до європейського економічного і культурного простору, при чому не втрачаючи своєї національної самобутності.

Але зло досі не покаране. Не поніс кари жоден з виконавців та організаторів розстрілів мирного Майдану, корумповані чиновники доби Януковича досі впливають на політичне життя країни, а агресор не полишає теренів України разом зі своїми військами, найманцями-терористами, політиками-колаборантами, агентами впливу, інформаційними ресурсами.

Подвиг наших героїв російська агентура намагається затьмарити демагогією про «боротьбу за соціальні стандарти», про «зраду», про необхідність «третього Майдану», а імена героїв хоче замінити на імена «популярних» політиків, представників масової культури, персонажів «жовтої преси», «потішних псевдогромадських діячів», які ніякого стосунку до Майдану не мають.

Патріотична громада, яка відстоює здобутки Революції Гідності, має завершити справу Небесної Сотні та полеглих в АТО захисників України. Найкраще вшанування Героїв – безкомпромісна боротьба з корупціонерами та російською агентурою, російськими окупантами, перемога над ними і утвердження української України. Ми маємо бути гідними подвигу полеглих і достойно жити й творити в ім’я їх світлої пам’яті, наполегливо боротися на обох фронтах – на Донбасі та в Криму і на мирних територіях України. Майдан ще не завершено, він триває, і він розрісся в межах всієї країни.

Слава Україні!

Героям слава!

Провід ОУН (б)

1 comment

  1. Саша

    Так, Майдан ще не завершено, до влади прийшли пройдисвіти на чолі з Яценюком, котрий разом із своєю злодійською командою знущається над українським народом. Яценюк довів українців до ніщити і цим хвалится, як досягненням. Цей Уряд разом з Яценюком повинен піти у відставку негайно. Якщо влада цього не зрозуміє тоді своє слово повинен сказати народ, але тоді кінець для деяких керівників-хапуг і корупціонерів може закінчитись дуже погано.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.