Молодіжні громадські організації кличуть на патріотичні змагання

Поділитися

_DSC1155Традиційний Кубок Шухевича патріотичні молодіжні організації Тернопілля проведуть з 28 лютого по 8 березня. Постійними залишаються види спорту та правила, проте, як розповідають члени оргкомітету, є і деякі нововведення.
Зокрема, учасникам Кубку, які ще не досягли повноліття, потрібно мати при собі довідку із медичного закладу про дозвіл на фізичні навантаження і задовільний стан здоров’я. Змагання проводитимуться з наступних видів спорту: копанка (футзал), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг (естафета), стрільба, скелелазіння, шахи, бокс, брейн-ринг.
Судитимуть ігри представники управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради, проте оргкомітет покладається й на інший контроль.
– Ми всі тут представники громадських організацій патріотичного спрямування, а одна із рис патріота – це чесність. Тому ми повинні покладатися на совість кожного, щоб змагання були справедливими, – говорить член оргкомітету Вероніка Дякович.
– «Студентська свобода» вже традиційно бере участь у Кубку Шухевича, ми підтримуємо таку гарну традицію змагань з патріотичним змістом, до того ж, це завжди хороша нагода підтримувати зв’язок з іншими громадськими організаціями, спілкуватися, починати нові проекти разом, – розповідає голова ТОГО «Студентська Свобода» Ігор Костюк.
– Патріотичне виховання – важлива складова здорової нації, тому ми і підтримуємо таку ініціативу як Кубок Шухевича, приймаємо активну участь – коментує представник «Фонду добрих людей» Павло Бойко.

У Скалі-Подільській зафіксували незаконну вирубку (фото)

Індивідуальне опалення в Тернополі: переваги та недоліки