Нові кримінальні пригоди аферистів на сайті “Olx” та “Аукро”

Поділитися

ganteliПро шахрайські схеми під час купівлі-продажу в інтернеті правоохоронці попереджали сотні разів. Однак мешканці краю продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки та віддають гроші лиходіям.

 За минулу добу двоє тернополян потрапили у шахрайські пастки. 40—річний місцевий житель захотів придбати гантелі з сайту «OLX», натомість втратив 600 гривень. Кошти він необдумано поспішив перерахувати на рахунок, який вказав продавець, а той виявився шахраєм. Оплачений товар чоловік так і не отримав, а мобільний аферист вимкнув.

700 гривень віддав шахраю і 30-річний мешканець обласного центру. Їх молодик теж завчасно перекинув на банківську картку невідомого подавця, аби придбати комплектуючі до ноутбука на сайті «АУКРО». Однак залишився без готівки та товару.

Поліцейські вкотре попереджають мешканців бути обачними та не довіряти невідомим.

Ретельно перевіряйте будь-яку інформацію, не передавайте кошти незнайомим людям. Купуючи речі в мережі інтернет, розраховуйтеся безпосередньо наложеною платіжкою.

Таким чином, якщо товар вам не підійшов, його можна одразу відправити продавцю. Затратите більше часу, однак збережете власні гроші.

Сектор комунікації

Головного управління

Національної поліції

в Тернопільській області

За минулу добу на автошляхах Тернопільщини травмувалося двоє людей

Шахрай вимагав 13 тисяч гривень у мешканки Бережан