Запрошуємо долучитися до акції “Гостинці для звірів”

Поділитися

12714275_1115682651789631_1458900352_nМіський центр туризму, спорту і краєзнавства, Волинський туристичний клуб «МИ», СГО «Молодіжна платформа» запрошують приєднатися до акції «Гостинці для звірів».
Акція відбудеться 18 лютого, збір гостинців о 9.30 біля входу в Луцьку ЗОШ №23.
Зима — це холодна та голодна пора для тварин, адже їжі у цей час дуже мало. Тому брати наші менші змушені бігати у пошуках їжі по лісу, та невтомно шукати якийсь харч, щоб прогодувати себе та своє потомство. За зиму лісові мешканці Звірівського мисливського господарства з’їдають до 100 тонн харчів. Середина зими, особливо лютий, є найважчою порою. Не дивлячись на те, що нинішня зима є відносно теплою та малосніжною, але тварини всеодно потребують… Отже, гостинці, привезені небайдужими, урізноманітнять їх харчування.
Також організатори вважають, що необхідно робити розрядку від буденності повертаючись до Природи, адже саме вона є невичерпним джерелом сил, здоров’я, енергії, які потрібні кожному. Тому що люди мають бути здорові: морально, фізично і духовно.
Через велику любов до тварин організатори акції «Гостинці до звірів» вирішили допомогти братам нашим меншим. 18 лютого 2016 о 9.30 відбудеться збір гостинців, бажаючі можуть принести: овочі, зерно, сухий хліб для тварин. Всі гостинці організатори покладуть у годівниці тваринам Звірівського лісництва, аби ті не голодували у цю пору року.
Руслана Мельник

Як тернополянку обдурили аферисти

Хто насправді керує Тернополем? (відео)