mriya_profile_vac_topКомпанія «МРІЯ Агрохолдинг» отримала пропозицію від консорціуму поточних бондхолдерів і міжнародних інвесторів про відкриття нової кредитної лінії на суму 50 млн доларів США. Новий робочий капітал дозволить завершити весняну посівну та провести збиральну кампанії. Істотною умовою отримання кредиту є прийняття більшістю кредиторів угоди про реструктуризацію.

«МРІЯ Агрохолдинг» зараз знаходиться в процесі переговорів з Координаційними комітетами кредиторів і бондхолдерів щодо умов реструктуризації боргового портфеля, у які були внесені зміни, необхідні для залучення нового кредиту. Згідно з оновленими умовами, заборгованість «МРІЇ» повинна бути відновлена ​​на максимальному рівні в 300 млн доларів США, включаючи забезпечені кредити, основний борг і суму нового оборотного капіталу на 2016 рік. Сума поточного боргу понад максимальний рівень буде перетворена в інструмент, подібний акціонерному капіталу, що забезпечить кредиторам повну вигоду від відновлення капіталізації Компанії шляхом події ліквідності.

«Хочу підкреслити, що процес реструктуризації, через який проходить «МРІЯ», – унікальний для України, оскільки він надає кредиторам всі вигоди участі в акціонерному капіталі. Крім того, у процесі бере участь велика кількість стейкхолдерів із різними інтересами, кожен з яких діє в рамках своїх процедур. Наша поточна задача – скоординувати прийняття умов більшістю кредиторів, а також об’єднати та консолідувати всі індивідуальні кредитні угоди в новий стандартний кредитний документ, який був би прийнятний для всіх сторін і відповідав законодавствам Кіпру та України. Ми сподіваємося, що зможемо оперативно пройти всі необхідні юридичні та адміністративні процедури», – сказав Тон Хулс, фінансовий директор Агрохолдингу «МРІЯ».

«МРІЯ» закликає кредиторів узгодити умови реструктуризації та залучення робочого капіталу до кінця березня 2016 р.; в цьому випадку додатковий робочий капітал Компанії буде профінансований вже в кінці квітня.

У ході переговорів також досягнуто згоди про пролонгацію до кінця квітня 9 млн доларів в рамках кредиту на поповнення робочого капіталу, отриманого «МРІЄЮ» в червні 2015 року. Нагадуємо, що в листопаді 2015 року Компанія виплатила 16 млн із залучених 25 млн доларів США.

Напишіть відгук