Баварія – Ювентус 4-2

bavariaНеймовірний матч 1/8  фіналу Ліги Чемпіонів між мюнхенською “Баварією” та туринським “Ювентосом” завершився несподіваним рахунком 4-2 на користь німців. Після першої гри, яка закінчилась рахунокм 2-2, де італійці зрівняли рахунок за останні десять хвилин матчу, фаворитами розглядались німці. Проте, не так вважали гравці “Старої Сеньйори”, які просто блискуче провели перший тайм. Гості після перших 45 вели з рахунком 0-2. На 5 хвилині відзначився Погба (5), а рахунок 0:2 зробив Куадрадо на 29 хвилині. Після перерви, здавалось,  Гвардіола не зробив жодних висновків. Лише після 74 хвилини “Баварія” проснулась, коли Левандовські “пробив” Буфона. Але успіх німців настиг аж на 91 хвилині – Мюллер забив головою після навісу з флангу.

Після цього гравці “Ювентуса” надломилися, хоч і боролись достойно до кінця другого додаткового тайму. Алькантара з допомогою Мюллера пробив класно в кут. Довершив справу Коман.

Матч настільки був видовищним, що гідний фіналу. У двох футбольних матчах було забито аж 10 м’ячів!!!