Між однопартійцями Яроша колотнеча за джип

Поділитися

d0dВчора до активістів Тернопільського осередку “Правого сектора”, потрапив прес-анонс, у якому Голова Люстраційного комітету Тернополя – Катерина Бойко, та волонтер – Сергій Чиж, звинувачують “Правий сектор” у нападі на Сергія Чижа та у використанні зброї. Сьогодні ці особи навіть провели прес-конференцію з цього приводу, під час якої вони заявили, нібито саме активісти “Правого сектора” примусово вилучили у Сергія Чижа джип Dodge RAM 1500.


Для того, щоб спростувати ці абсурдні брехливі звинувачення та прояснити ситуацію, публікуємо результати власного розслідування

ля того, щоб спростувати ці абсурдні брехливі звинувачення та прояснити ситуацію, публікуємо результати власного розслідування.

Протягом року до “Правого сектору” неодноразово звертались волонтери із проханням з’ясувати ситуацію щодо машини марки Dodge RAM 1500, яку минулого року було передано з Канади на потреби Добровольчого Українського Корпусу. Ситуація полягала в тому, що джип Dodge, який придбав ПС Канади, мали відправити на передову, але машину чомусь на фронт передано не було.

Ми провели власне розслідування. Нам стало відомо, що влітку, приблизно 4 серпня, автівку Dodge RAM 1500, сірого кольору, VIN 1D7HA18N32S55529, 2001 року випуску, було доставлено у Польщу, а потім переправлено в Україну зусиллями волонтерських організацій “Вільні люди”, “Допоможи фронту” та “Самооборона Миколаївщини”. В Україні джип Dodge було передано “Правому сектору” Захід, а саме Андрію Ребцю. Після цього машина зникла.

В той же час, в мережі почали з’являтись повідомлення та фотодокази того, що машина використовується для власних потреб Оленою Живко, яка на той час була голова ГО ПС Захід, а наразі є керівником виконкому координаційного центру НР Дмитра Яроша – “ДІЯ” Львівщини. З’ясувалось, ця жінка фактично привласнила автівку.

Багато свідків підтвердили, що Олена Живко постійно використовує джип Dodge RAM 1500, який призначався для бійців-добровольців, як власний транспорт. Її бачили на цьому джипі на різних офіційних та неофіційних заходах, зокрема на Львівщині та Тернопільщині біля барів, ресторанів та клубів. Також з’ясувалось, що особистим водієм Олени Живко є Сергій Чиж, який сьогодні брав участь у прес-конференції та старанно вдавав із себе жертву.

Насправді, волонтери з Канади та України намагались багато разів достукатись до совісті людей Олени Живко та її оточення. Наприклад, Любомир Панькевич, який допомагав у транспортуванні джипу Dodge для бійців ДУКу через кордон, поцікавився, чому автівка досі не знаходиться на передовій. На це з координаційного центру НР ДІЯ прийшла відповідь, що (цитуємо, орфографія та стилістика збережена): “залишати на сході цю машину, яка вживає 35 літрів на 100 км по місту було б беззмістовним. Якщо у вас є якісь претензії, будьте мужчиною, прийдіть у львівський штаб Дмитра Яроша, ми з задоволенням поспілкуємось щодо цього авто, а виписувати в фейзбуці нісенітниці – залиште віртуальним хом’ячкам”. Далі в хід пішли погрози на адресу волонтера. “При будь якій спробі забрати майно, що вам не належить, можуть бути певні наслідки. Робіть свою справу, і не залазьте рильцями в чужі коритця” – написали в особистих повідомленнях Любомиру Панькевичу.

Ми зараз не будемо говорити про моральні якості керівника виконкому координаційного центру НР Дмитра Яроша – “ДІЯ” Львівщини, Олени Живко та її команди, а точніше їх відсутність. Зазначимо тільки, що дуже сумнівно виглядає ці активісти, які розглядають волонтерську та громадську діяльність у якості “кормушки”.

Ми не знаємо чим керуються Сергій Чиж та Катерина Бойко, поширюючи неправдиву інформацію щодо ситуації, яка сталась навколо джипу Dodge RAM 1500, але ми не виключаємо, того, що ці дії є спробою дискредитації НВР “Правий сектор”, з одного боку, та приховування фактів розкрадання гуманітарної допомоги групою осіб на чолі з Оленою Живко, з іншого.

Наголошуємо, що наразі нам невідомо, ким, як та при яких обставинах у водія Олени Живко – Сергія Чижа – було вилучено авто, але ми сподіваємось, що на цей раз джип Dodge RAM 1500 буде використано за призначенням і він нарешті потрапить до тих, хто ризикує своїм життям, захищаючи Україну.

Центральний Штаб НВР ПС

Затримали злодія-гастролера, який заліз до магазину, щоб випити та закусити

Закон про забезпечення поіменних голосувань в органах місцевого самоврядування