На Тернопільщині втопилася дитина

Поділитися

poratynok na vodiБіда трапилася сьогодні вранці на території Шумської районної лікарні. 3-річна дівчинка провалилася у пожежну водойму. Свідки нещастя намагалися врятувати дитину, але їм це, нажаль, не вдалося.

За словами начальника Шумського відділення Національної поліції в області Анатолія Ігнатюка, батьки разом із трирічною донечкою приїхали в районну лікарню. Допоки дорослі оформляли належні документи в реєстратурі, дитина розплакалася. Батько, аби заспокоїти малечу, вивів її у двір лікарні та там саму й залишив.

Дитина, граючись, вийшла на дерев’яну конструкцію, якою була накрита пожежна водойма. Під вагою дівчинки накриття провалилося й дитина пішла під воду.

Працівники медичного закладу крізь вікно помітили, що коїться в дворі лікарні, й поспішили на допомогу дитині, але спізнилися. Медики на місце події викликали рятувальників і поліцейських.

За фактом смерті дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження, попередньо кваліфікувавши його за частиною 1 статті 115 ККУ. Також поліцейські проведуть перевірку щодо дотримання адміністрацією закладу та відповідальними особами правил безпеки, повідомили “Про все” у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

Бар’єри інвестиційної активності Тернопільщини

З колонії на Тернопільщині втік засуджений