111

12805890_977450785672979_3634291048337380795_nЇхав маршруткою до другої лікарні. Людей було чималенько. З репродуктора гримів російський блатняк. Працювало на всю катушку радіо «Шансон». Мої звертання припинити цю агресивну музику викликали у водія єхидну посмішку.

Тоді з відчаю та обурення на весь салон загукав: «Маладец, братан! Правільно делаєш! Долбі єтіх вшівих бандеровцев нашим аружієм! Ми їх там градами хлєщем, а ти тут – песней!»
А тоді повернувся до людей: «Вам що позакладало? Не чуєте, як з вас знущаються, як вас шматою під ноги кидають? Наче телят везе на убій цей запроданець, а вам хоч би хни?! Насолоджуєтеся?!»

Яка гадаєте була реакція? Третина покірно опустила голови. Третина поспішно відвернулася до вікон. А решта дивилися озлоблено на… мене, як на лютого ворога та почала обурливо гуготіти. Водій і не думав скручувати радіо. І жодного голосу не почув у підтримку, жодного з вимогою перемкнути радіохвилю. Жодного!!!

І це у моєму рідному Тернополі. Мабуть, просто минули Шевченківські дні й усі поскидали нарешті маски награного патріотизму. Чи як?

Олег Герман2 comments

 1. Анна

  Це ніби дурня а водночас і ні я також роблю зауваження водіям але мене мало хто підтримує- потрібно ввести заборону на рівні міськради, а ще цібрудні маршруткиі тролейбуси…….Як думаємо так і живемо

 2. Доросла

  Не дивно.
  “Моя хата скраю” має відношення, напевно відсотків до 80 громадян.
  Проте, бувають випадки, які заслуговують уваги і поваги. Донька їхала з роботи о дев”ятій вечора, і в маршрутці буянив неадекватний пасажир. Гилив матюки, штовхався. Дівчину, яка йому зробила зауваження почав смикати за коси…Водій пригрозив викликати поліцію, пасажири сварились чому він його узяв у салон…
  А два “легіні” просто взяли його попід білі руки і викинули з маршрутки. Нехай іншим разом думає, що творить…і може буде “дмухати на холодне”. А хлопці молодці, і не треба говорити, що повернуться з АТО бійці і наведуть порядок…Потрібно самим не ути байдужими.
  Я колись, може і “зароблю”, але я завжди роблю зауваження, якщо біля мене гучно звучать матюки…І що дивно, кожний раз переді мною вибачались. Завуваження також миожна робити по- різному.
  Шансон дратує, звичайно. Значить, потрібно заставити перевізника заборонити цю “шляхетну музику. Не можеш без шансона? Мати рідна, втикай наушник собі від гаджета і слухай!
  Байдужіть…Ось це страшно.
  Мені запам”ятався випадок, коли я сіла в рейсовий автобус маючи квиток і місце. І важливо було, дійсно, сидіти. Я була після операції. Звернулась я до водія, що моє місце зайняте.
  І думаєте він зарухався щось зробити? Тернопіль -Калагарівка…
  – Водій, моє місце зайняте.
  – То хай встає!
  – Це старша жіночка, я її не буду турбувати.
  – То стій! Ти шо принцеса?
  – Я не принцеса, я інвалід 2-ї групи….
  – То шо я тобі зроблю?
  – Якщо нічого не робите, тоді і не виховуйте, я постою….
  Можна було вийти і покликати контролера. Але це був останній рейс, я була в кінці автобуса, і я їхала до коханої людини….
  А потім я роздивилась довкола. Декілька молодих людей сиділи з ноутбуками, їхали комфортно і їм було БАЙДУЖЕ. А я стояла, тримаючись лівою рукою, бо правою боляче і досі. Видалені лімфоузли і грудь…..
  Ось такий шансон…..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.