Саакашвили призвал Порошенко высказаться по поводу увольнения Сакварелидзе

Поділитися

im578x383-saakashvili_glavcor.blogspotГлава Одесской облгосадминистрации Михеил Саакашвили отреагировал на увольнение заместителя генпрокурора, прокурора Одесской области Давида Сакварелидзе. Соответствующее заявление политика размещено на его странице в Facebook.

По словам Саакашвили, Сакварелидзе удалось начать борьбу с мафией и возбудить серию уголовных дел против одесских чиновников и мэров городов региона.
Я був свідком того, що коли Давида Сакварелідзе призначили в Одесу, президент дав йому мандат допомогти мені боротися з мафією і навести порядок. Він порушив цілу серію кримінальних справ щодо махінацій пов’язаних з Ківаловим, з мерами міст по всій Одеській області, а також з місцевими представниками блоку Петра Порошенка.
“Сьогодні його зняття обгрунтували листом підписаним головою Одеської мафії Ківаловим і міжнародним шахраєм Голубовим, представником БПП. Прецедент, коли прокурора знімають за офіційною вимогою місцевого, до того ж замішаного в сепаратизмі, організованого кримінального угрупування матиме дуже тяжкі наслідки для країни.
Це той випадок, коли президент, як гарант конституції, повинен висловити свою позицію недвозначно, чітко і різко. І не тому, що це буде на користь кого-небудь з нас, а заради державності, цілісності і величного майбутнього України”,- написав Саакашвілі у Фейсбуці.

На территории поликлиники умер трехлетний ребенок

На окремих ділянках фронту бойові дії йшли цілодобово