12717994_855341574577235_4970474401167226478_nВідомий тернопільський журналіст Антон Марчевський оприлюднив пост у Фейсбуці про не дуже добру ситуацію, яка з ним трапилась: “Мене неподалік “Цибульки” вкусив бродячий пес. Тепер ДЕТАЛІ. Це було приблизно 18:25. Я йшов від перехрестя, що біля залізничного вокзалу в “Цибульку” поїсти. Бачив, що один великий пес чорно-біло-рудого окрасу кидався на машини. Потім коли я проходив повз останній будинок перед “Цибулькою” той пес спокійно йшов за людьми, якій йшли мені назустріч, їх не чіпав. Коли я з ними порівнявся, пес в одну мить вискочив і вкусив мене за бедро лівої ноги. Від цього, але найбільше, напевно, від переляку у мене аж голова запаморочилась. Я присів. Люди перед тим чули, як я крикнув у момент укусу. Питали чи все добре.

535319_852315601546499_3664794949399675229_nТак от – УСЕ ДОБРЕ. Добре насамперед тому, що я, попри весняну погоду, був у двох штанях. Маю лише синець на місці укусу, крові не було. Зате є невеликі дірки у брюках. Завтра перед чи після прес-конференції про водно-моторний спорт покажу місце укусу на брюках.

Тепер про мої подальші дії.

Прохання до любителів та захисників тварин: дуже прошу вас, заберіть кудись і у притулок, чи де-інде того пса. Хто часто буває біля залізничного вокзалу, знає про якого саме пса я говорю. В іншому випадку я ним займусь самостійно. І знаєте – мене зовсім не цікавить, що зараз весна і що собаки через це агресивніші.

Паралельно я звернусь у відповідні органи влади, щоб з тими собаками щось зробили.

Хочу зауважити, що таке зі мною не вперше. У серпні 2010 року схожий випадок стався на вул. Тарнавського, як іти від технічного коледжу до зупинки “Ксюша”. Пес непомітно підбіг до мене ззаду і вкусив. Тоді навіть була кров! Але як з’ясувалося, пес вкусив у місці швів джинсів, тому їх він не прокусив, а подряпина виникла через тертя швів по шкірі”,- написав журналіст Антон Марчевський.

2 comments

  1. ta-ty-sho-vassya

    Невже в нашому “файному місті” є журналісти?! 🙂 Собак бачив, журналістів треба ще пошукати … із свічкою (якщо «по-модньому», «по-соврємьонному», то із GPS 🙂 ), як той Діоген шукав Людину. А взагалі-то, «тема» заслуговує на набагато більшу увагу, дослідження і значно глибший аналіз: наприклад, якої статі був пес (кобель, сука чи клон, а мо’, якийсь «транссексуал» 🙂 ), якої породи, його родовід (часом, не з Баскевільських? 🙂 ), що він вечеряв (якщо він, взагалі, ЩОСЬ вечеряв), бажано було б з*ясувати ще й хімічний склад його вечері (якщо така в нього була) на вміст психотропних речовин, його контакти, чи не є він “засланим козачком” із конкуруючої фірми (газети, І-нет видання etc.) або ж банальним, керованим з крем*лядського ФСБ, терорашистом. Одним словом, запитань більше, ніж собак у «файному місті»! 🙂 На місці «вкушеного» я б за прикладом «улюбленця Рабіндранат Тагора» подав позовну заяву на місцеву владу за легкий переляк ще й отримав би компенсацію за моральну (за переляк) і фізичну (за «вкушення») шкоду, як і його «папєрєднік» – «великий комбінатор» і за «сумісництвом» «турецькопідданий» Остап Ібрагімович Бендер, який, потрапивши під кобилу їздового №8974, «відбувся легким переляком» і потрапив ще й на шпальта «Станка».
    P.S. І чого б це пси кидались на «відомого журналіста»? Схоже, колись якусь «джинсу» написав проти бродячих собак! 🙂 🙂 🙂 Хоча тепер ніхто не має жодних підстав сумніватись у його “відомості”: Інтернет-таблоїд та його “іскусатель” зробили його по-справжньому відомим 🙂 На місці відомого журналіста я б таки знайшов свого чотириногого “рятівника” і купив йому кілограм ковбаси. Ну, а таблоїду влаштував би майстер-клас з … швидкісного поїдання ковбаси 🙂

  2. ганна

    знаете. шановний журнал1сте. в мене великий досв1д сп1лкування з собаками. 1 мною досл1джено, що вони з нат овпу вибирають нервових 1 переляканих людей. а також шизофрен1к1в. Тому вас в1н з натовпу 1 вибрав. Мабуть ваша ненависть била через край. що нав1ть б1дний собака не витримав.

Напишіть відгук