У Чортківській районній раді корупційний скандал: 30 тисяч доларів за продаж кінотеатру в центрі міста

Поділитися

kinotetrДо редакції сайту Чортківщина без цензури надійшов лист стурбованих активістів району, які просять розмістити статтю про злочинні кримінальні схеми новообраного керівництва Чортківської районної ради в лиці Віктора Шепети, який пропихає грошовите питання разом зі своїми спільниками. Просять дані патріоти та борці з корупцією силові структури взяти до уваги дану інформацію і вжити усіх заходів для її недопущення. Отож, до уваги лист громадськості:” На засіданні президії Чортківської районної ради сьогодні розглядалося питання : “Про внесення змін до рішення сесії Чортківської районної ради від 04.05.2007 року № 45 «Про спосіб приватизації та умови продажу будівлі та майна недіючого кінотеатру «Мир». Пригадаймо, що за керівництва районною радою Романа Чортківського у 2007 році (тепер він головний лікар лікарні) шляхом аукціону був проданий недіючий кі­нотеатр «Мир». Його за 1(мільйон) 398 тис. 291 грн. придбав при­ватний підприємець з Чорткова Олег Ваврик, котрий планував спочатку розібрати стару споруду кінотеатру, а натомість звести триповерхову будівлю, у якій буде розташовуватись торговельно-розважальний центр. Правда, однією з умов продажу була заувага, яка зо­бов’язувала покупця облаштувати у торговому центрі ще й кінозал. Кошти від продажу кінотеатру, згідно з рішенням сесії, надійшли на ремонт РБК ім. К. Рубчакової- дуже пристойна і важлива справа, але для таких благородних цілей, на нашу думку, потрібно шукати інші джерела фінансування. Проте зараз і не про це.

За умовами договору покупець мав реконструювати і переоснастити кінотеатр на новітні технології кінопоказу фільмів і протягом 3 років з часу підписання договору ввести кінотеатр в дію. У 2011 році до договору внесли зміни: відстрочили відкриття кінотеатру до 14 жовтня 2014 р.

Але у 2014 р. «ТРК «Сіті Центр» попросив Фонд держмайна відстрочити введення кінотеатру ще на два роки – до жовтня 2016 року. Зі свого боку Фонд держмайна провів перевірку і встановив порушення договору в частині утримання об’єкта і проведення його реконструкції. Але Фонд держмайна після ревізії з січня 2015 року подав позов до суду про розірвання договору продажу. Відтак, паралельно Чортківська районна рада проголосувала за відстрочення введення кінотеатру до 1 червня 2015 року.

Суд взяв це до уваги, зазначивши, що Чортківська райрада як власник об’єкту приватизації не дала згоди на розірвання договору купівлі-продажу. Крім того, суд взяв до уваги те, що у 2009 році «ТРК «Сіті Центр» також викупило землю під будівлею площею майже 0,17 га. Відтак, витребування у фірми самої будівлі утруднить чи навіть унеможливить реконструкцію кінотеатру іншою особою.

«ТРК «Сіті Центр» подавало зустрічний позов, щоб зобов’язати Фонд держмайна підписати договір, яким відстрочити введення в дію кінотеатру до жовтня 2016 року. Але суд цей позов не задовольнив.

Поки тривали ці усі бюрократичні процедури, депутати -бютівці минулого скликання майже одноголосно блокували питання відстрочення відкриття кінотеатру, а депутати -бютівці нинішнього скликання на чолі з головою райради бютівцем Шепетою активно обстоюють питання продажі кінотеатру в центрі міста. Що змусило “чесних” слуг народу змінити свою думку? Так, шановні читачі! Ви подумали правильно! Депутатів-бютівців і їхніх підлабузників з інших псевдо патріотичних фракцій змінити думку змусили ГРОШІ! ВЕЛИКІ ГРОШІ! Спершу в депутатських кулуарах говорили про 10 тис доларів, які вимагає Шепета у Ваврика за успішне лоббі даної справи, але цього хвацькому і живучому “по -новому” керівнику району видалося замало. І сторона підприємця вторгувалася на 30 тис зелених, які, за достовірною інформацією сторони-підприємця, знаходяться уже в одному з банків в банківській скринці і чекають поки посередник після позитивного голосовування забере їх і передасть Віктору шепеті. Отож, шановні активісти, лідери громадських організацій, правоохоронці прийдіть у четвер на засідання сесії райради і прослідкуйте хто буде голосувати “за” по цьому питанні – упевнитесь, кому пообіцяли заплатити.

Хочемо запропонувати хорошу ідею – хай би нова районна влада відкупила той дозвільний заклад в Олега Ваврика і подарувала його громадським активістам. За гріхи попередників треба комусь відповідати. А не робити нові, в час великого посту. Почнемо боротьбу з корупцією з сесійного засідання 24 березня! Не дамо посіпакам в кріслах чиновників заробити гроші на втратах чортківчан! На президії Чортківської районної ради неозброєним оком було видно, хто пропихає дане питання, повідомили нам депутати, яких хвилює доля району, а не власна битком набита кишеня. І ще й на халяву набита, без найменших зусиль!

chortkiv-bez-cenzury.ru

Державна підтримка ОСББ до впровадження енергоефективних заходів: досягнення та перспективи

Українці вчаться економити на оплаті за енергоресурси