У Довжанці захопили квартиру солдата української армії

Поділитися

dovgankaПозаминулої суботи, 27 лютого, у Довжанці, що в Тернопільському районі сталася прикра подія. Близько 13 години, у “будинок спеціаліста”, що розташований за адресою вулиця Містечко,68 ввірвалась багатодітна родина і захопила одну із квартир. Щоб зайти до кімнати, вони виламали двері. Разом з жінкою і її співмешканцем було п’ятеро із їхніх одинадцяти неповнолітніх дітей.

Як вдалось дізнатись журналісту інтернет-газети “Про все”, квартира належала родині Марії та Богдану Андрушкових, які померли, але передали кімнату у спадок племіннику Віктору, який зараз служить в армії. Доглядає за квартирою його мати Наталя Гаєцька, рідна сестра Марії.

За словами Гаєцької Наталі в квартири були їхні речі та кошти на пам’ятник покійній сестрі і її чоловіку. Що робила там багатодітна родина нікому невідомо, оскільки пані Наталя у той час була на роботі – в лікарні на чергуванні. Сусіди не були байдужими і подзвонили на 102. За словами сусідів, поліція застала багатодітну родину в квартирі воїна, але жодних дій не вчинила – просто забили цвяхами двері. Більше того, сусіди самі здогадалися опломбувати квартиру. Після цього поліція поїхала, а власники квартири вже стільки часу не можуть потрапити до свого помешкання.

За словами сільського голови Довжанки Олега Ткача даний будинок за рішенням господарського суду з 2015 року є у власності сільської ради. Від багатодітної родини не надходило жодних заяв. Спадкоємець квартири – Віктор – служить в армії, а його мати є розпорядником майна.

Керівник села дивується, чому поліція не опломбувала квартиру. Більше того, згідно чинного законодавства, які ще потрібні ознаки злочину, щоб порушити кримінальну справу?

Неофіційно нам стало відомо, що багатодітну родину збаламутив колишній голова колгоспу Нацюк, який обіцяв їм передати документи на квартиру.

P.S. На момент виходу статті – 8 березня- жодних дій зі сторони поліції так і не було вчинено. Правоохоронці не спромоглися звернутися навіть до сільської ради, щоб з’ясувати юридичні обставини справи.

Олег Ткач сумно жартує, що виходить тепер кожен громадянин України може безкарно проникати в чужі приміщення, виламуючи при цьому двері.

Обвинение запросило 23 года для Надежды Савченко

На Донецькому напрямку бойовики 41 раз обстріляли українські позиції