У Тернополі відбудеться мозковий штурм

Поділитися

%d0%b2%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d1%87%d0%b0%d0%b9%d1%81%d1%8f+%d0%bd%d0%b0+%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82+210 березня (четвер) о 14.00 у Тернополі відбудеться міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ,
присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області

До участі у мозковому штурмі запрошуються громадські активісти, журналісти, волонтери та небайдужі громадяни. Місце проведення: готель «Тернопіль» (вул. Замкова, 14), великий конференц-зал.

Участь у події візьмуть народні депутати Ганна Гопко, Наталія Кацер-Бучковська, Остап Єднак, Павло Кишкар.

План події:
1) Презентація та громадське обговорення ідеї кампанії #ВКЛЮЧАЙСЯ, яка об’єднає зусилля небайдужих громадян, громадських активістів, журналістів і народних депутатів, готових включитися в активну взаємодію заради досягнення реальних результатів у вирішенні проблем на місцях;
2) Мозковий штурм, присвячений вирішенню найактуальніших проблем міста та області, у форматі “Три години! Три проблеми! Три кроки”.
Учасники поділяться на три групи. Кожна з груп працюватиме з професійними модераторами над вирішенням однієї проблеми, обраної за результатами опитування громадських активістів, журналістів і небайдужих жителів регіону.
Результатом мозкового штурму буде план з вирішення тієї чи іншої проблеми та презентація трьох перших кроків його реалізації.

Метою мозкового штурму є відкриття учасниками можливостей, які дає ефективна взаємодія між громадянами, готовими включатися до активних реальних дій у вирішенні нагальних проблем регіону, що здебільшого були створені місцевими монополіями.

Ми зараз є свідками того, що реалізація нових прагнень в рамках старої політико-економічної монопольної системи держави неможлива. Включення громадян у цю систему і руйнування монополій у державній владі на всіх рівнях дасть шанс на оновлення, якого чекає країна з часів Революції Гідності.

Посилання на попередню реєстрацію для участі у заході – https://goo.gl/L2DL8Y

Шановні редактори та журналісти! В кожному ефективному вирішенні тієї чи іншої проблеми найважлвиішу роль відіграють комунікації. Сподіваємось, Ви не залишитесь осторонь і включитесь у роботу груп своїми талантами та навичками для створення та реалізації спільно розробленого плану дій та досягнення результату, на який ваша громада чекає роками.

Модерацію події забезпечує «Школа державного управління» (Інститут суспільно-економічних досліджень).

КОЛИ? 10 березня (четвер) о 14.00
ДЕ? готель «Тернопіль» (вул. Замкова, 14), великий конференц-зал
ЩО? Міський мозковий штурм #ВКЛЮЧАЙСЯ
За реєстрацією та додатковою інформацією звертайтесь до
Артема Соколенка: моб. 067 464 46 61,

Ночью под Мариуполем украинские морпехи покрошили спецназ с Камчатки

Поетичний віночок мудрих порад «Як далі жить підкаже нам Тарас»