Учасники АТО та ветерани УПА можуть скористатися безкоштовними послугами у Тернополі та Збаражі

Поділитися

Національно-патріотична молодь Тернополя, яка у свій час виховувалася у лавах організації «Автономні націоналісти», пронесла філософію любові до України та українського у свій бізнес. У час військових дій, молоді люди вирішили допомагати не тільки сучасним захисникам держави, але й тим, хто обороняв її десятки років тому.

Троє тернополян, Олег Вальків, Назар Гнатюк та Віталій Крих, вихідці з «Автономних націоналістів», започаткували свою справу – відкрили оптику по вулиці 15 квітня, незабаром відкриють оптику і у місті Збараж, а особливістю цих закладів є те, що вже зараз, учасники АТО та ветерани ОУН-УПА можуть скористатися низкою консультативних та діагностичних послуг – абсолютно безкоштовно. Більше того, на разі власники розробляють і постійну систему знижок на виготовлення та придбання окулярів для цих же категорій громадян.

Для того, щоб скористатися безкоштовними послугами, тернополянам потрібно звернутися до працівників оптики і мати при собі посвідчення учасника АТО або ж документ, що засвідчує їх приналежність до будь-якого із добровольчих батальйонів та посвідчення ветерана ОУН – УПА відповідно. У Тернополі оптика знаходить за адресою вул. 15 квітня 9 (на місці колишнього відділення Райффайзен Банку Аваль) – звертатися за записом на прийом до лікаря можна з 10 до 19 години. У Збаражі очікується відкриття оптики за адресою вул. Чехова 7б.

–          Коли хлопці розповіли про цю ініціативу – я їх, звичайно, підтримав. Так і має вести справи справжній патріот, не лише заробляти гроші, але й зважати на обставини, в яких знаходиться твоя країна та її громадяни. Тому я закликаю й інших бізнесменів долучатися до цієї ініціативи, бо учасники АТО та ветерани УПА – важлива складова нашого суспільства і про них не можна забувати, – говорить радник міського голови з питань молодіжної політики Ігор Костюк.

3abb8a41c0b6c8ce4484b8d7ab7285e5

19-20 березня у Тернополі відбудуться каякерські змагання

Стало відомо як геройськи загинув в АТО Юрій Горайський