111

Дружина загиблого героя Юрія Горайського, який загинув в зоні АТО 4 березня, прогнала голову Тернопільської облдержадміністрації Степана Барну та голову Збаразької райдержадміністрації Анатолія Качку під час зустрічі тіла героя. Жінка попросила священників не розпочинати молебен, поки осоружні їй чиновники не покинуть місце зі своїми квітами.

Як відомо, Юрій Горайський очолював Збаразьку райдержадміністрацію за губернатора Олега Сиротюка. Коли тягнибоківці програли вибори, Горайського звільнили, хоч він був найкращим керівником району серед усіх свободівців, що були тоді при владі. Як справжній патріот, Горайський пішов на війну Росії з Україною. Прогнала вдова керівника Збаразького району й через те, що в одному з інтерв’ю Качка заявляв про необхідність провести психіатричну експертизу Горайському. Нині ситуація змінилась: Качка гріє дупу в теплому чиновницькому кріслі, але увесь покритий ганьбою, а Юрій Горайський – справжній патріот.

Відео сайту “Тернополяни

4 comments

 1. Збаражанка

  Юрій Володимирович ніколи не був свободівцем. А головою РДА і справді був найкращим за усі часи на збаражчині. Качці до ньоно як до неба рачки.

 2. Аноним

  Качка,не має ні стиду ,ні совісті.Після після ганьби,яку йому висловили збаразчани, він поіхав в село Киданці продавати селянські паі регіоналам сепарам!!!і

 3. Саша

  Та хіба тут питання тільки в Качці. То що він бездар це всім зрозуміло, але питання складніше. Ви гляньте на бездаря премєр-міністра, який довів українців до ніщити і кричить, що без нього пропаде Україна. Якщо примєр знущається з народу України то чому ідіотам на місцях в РДА не знущатись, мають з кого брати приклад. Гнати в шию потрібно всю цю владу, яка не цінує свй народ, своїх героїв які віддають життя за наше щасливе майбутнє. Слава Героям !!! Юрій Горайський хай з Богом спочиває, а ми зобовязанні памятати про нього і його сімю.

 4. Ядвіга

  щзиро співчуваю вдові патріота Ю.Горайського, Нехай Господь прийме його в Царство Небесне.Пані Наталю, я теж нещасна як мати по-своєму.Розпалили вогонь можновладці, бездарні й брехливі керівники, а загасити не можуть і жертвують нашими дітьми , чоловіками , всім народом , який повірив їм. Мене болить доля рідної землі, майбутнє наших нащадків, у яких забрали все, тепер зазіхають на останнє-матінку- землю. Зберіть всю волю , не впадайте у відчай- ми з Вами, а час вилікує рану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.