111

18Днями координатор волонтерської групи “Схід та Захід єдині” по зоні бойових дій Едуард Хатмуллін разом з нашим активістом Володимиром Авдєєвим пройшлися маршами з гуманітарною допомогою по передових ВОПах наших військ. Я вже неодноразово писав про наших невтомних донбасівських хлопців, яким і дощ не дощ, і туман не туман. На всіх позиціях де вони бувають їх завжди з радістю зустрічають і пізнають. Едуард тільки що телефоном розказав мені, яка це не невимова радість коли зустрічаєш старих друзів-побратимів ще по “Дебальцівській дузі” і передеєш їм не тільки волонтерську допомогу а й ще часточку теплоти своєї душі, навзаєм отримуєш те саме. На моє запитання: Ед, як там…, він по військовому ємко і коротко вдповів – жарко… Були в Авдіївці в промзоні, два 200-х, три 300-х… Звичайно що я як людина що неодноразово бувала з ним, Василем Конько, Володею Авдєєвим на передових позиціях зрозумів що вчорашні і сьогоднішні марші для наших хлопців не були легкими, та вони як завжди справились…
Отож подаю відомості для наших благодійників, у такій хронології як записав у своєму блокноті. Якщо щось пропустив, поправлю в наступному матеріалі, наша група постійно працює на передку, і це не важко буде зробити. Завжди можна щось додати, або Ед доправить в коментарах. Та перед тим як почати перечисляти населені пункти де побували наші хлопці насамперед висловлюємо подяку тим, що в цей раз особливо постарались у допомозі для наших бійців. Жителям населеного пункту Близнюки Харківської області, «Матерям в молитві» з парафії Св.Свмч.Йосафата УГКЦ у Тернополі з пані Марією Шестопалкою на чолі. Це їхніми дбайливими руками виготовлені ті смачні вареники, голубці, салати і інші страви якими зараз смакують солдати… Велика дяка вам за це матусі і господині !
Загалом перелік допомоги виглядає так: півтори тонни мінеральної води (читач не забув ще про рейди “Миргородської” що зладили раніше швидко і оперативно Василь Конько та Микола Дерецький – ото вона…), генератори для освітлення бліндажів, а заодно до них бензин та мастила, газові пічки і балони з газом (це також не проста справа довезти балони на передову де стріляють – я вам скажу, ну військові зрозуміють що я маю на увазі..), смаколики з Тернопілля (вареники, голубці, салати), овочі (капуста, буряк, картопля і ін.), кава (це Василя Конька пересилка), посилки для бійців від рідних, і це – о важливо, дві “броні” на ЗУшки щоб хлопці впевненіше по падлюках стріляли що “мінські недомовленості” кат їх мамі порушують… Зладили їх дніпропетровські майстри, а особлива подяка за це нашій активістці Лінді Суділовській.Топографія маршрутів така: Нвотошківка, Кримське, Комишуваха, Піски, Авдіївка, “Шахта”, Опитне, і інші населені пункти. З підрозділів назву тільки деякі і теж не в хронологічному порядку (війна і ворог читає…): Вінницька нац.гвардія, батальйон “Тернопіль”, 128-ма гірсько-піхотна бригада, 15-й гірсько-піхотний батальйон, підрозділ 81-ї аеромобільної бригади (Едуард любить їздити до десантників, сам же він замолоду служив у крилатій піхоті) і багато інших. Наші постійні читачі знають що в нас не проста волонтерська група, а та що багато зусиль докладає щоб на передових позиціях було, (по можливості), те що треба пацанам. Хто хоче нам допомогти зголошуйтесь ! Завжди будемо раді ! Скоро наш ювілейний рейд, слідкуйте за нашими повідомленнями. Можна написати нам в осбисті контакти на сторінці групи “Схід та Захід єдині” у фейсбуці, або Василю Коньку, Едуарду Хатмулліну чи Ігорю Крочаку. Чекаємо !!! Україна і передова жде що кожний виконає свій обов’язок як він його розуміє по совісті… !

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО “Схід та Захід єдині”

(фото Едуарда Хатмулліна)

20 березня 2016 року

6(1) 5 3(3) 26 25 24 23 22 21 20 19 17(1) 16(1) 15(1) 14 13 12(1) 11(2) 10 9(1) 8 7(1)

 Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.